Wpis z mikrobloga

Boże jakie to jest piękne XD
Różowy pasek świecący cyckami i dupą na twitchu zaatakował PewDiePie.
Okazuje się że znaleziono shota w którym Alinity mówi że wyszła za mąż tylko po to by dostać obywatelstwo w kanadzie i zaraz po tym wzięła rozwód XDDDD i ludzie zgłosili to i będzie się tłumaczyć z byłym mężem.

#pewdiepie #youtube #twitch
O.....9 - Boże jakie to jest piękne XD 
Różowy pasek świecący cyckami i dupą na twit...
  • 33
  • Odpowiedz
@sing #!$%@?... Laska sama zaczęła kręcić aferke, a jej tłumaczenie nie miało żadnego logicznego sensu. Jeśli ją teraz boli, że dostaje wjazd na kanał za gadanie głupot to może niech się weźmie za inną robotę.
  • Odpowiedz
@United: przez aferki mam na myśli ich nakręcani, a nie interesowanie się nimi. To co #!$%@?, nie mam prawa interesować się mafiami na świecie, bo jakiś anon oskarży mnie o udział w zbrodniach na Sycylii?

To samo tyczy się sprawy tego typa spod tagu #dupeczkizprzypadku, któremu jakiś jebnięty sebix zabrał telefon. Wykop już wydał wyrok, choć ani kodeks cywilny, ani kodeks karny nie zabrania robienia zdjęć #!$%@?
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Jak ekstremalnie głupim trzeba być żeby mając jakiś podejrzany shit za uszami typu jakieś szemrane deale z zewnętrzną firmą i fałszywe strike'i rzucić się na PewDiePie ze wszystkich ludzi XD przecież ten koleś to jest #!$%@? behemot, od lat największy kanał na YT i żaden się nawet nie zbliżył. Nie zdziwiłbym się jakby YT miał specjalnego pracownika albo i cały zespół od spraw PewDiePie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trajforce: na tym filmie już taka pewna siebie arogancka i #!$%@?ą a nie jest xD. Zapach urzędu imigracyjnego na dupie przyniósł pokorę? xD
  • Odpowiedz
@Sandovan: Od dłuższego czasu youtube nie lubi się z Felixem a on też się pilnuje bardziej.
@sing: @United: To nie chodzi o zajmowanie się własny życiem i 10 latków tylko o sam problem i w #!$%@? dobrze się stało ze ta pipa zrobiła to właśnie jemu i to jeszcze na live wiecej ludzi się dowie jak to działa bo niektórzy ludzie żyją z youtube i takie
  • Odpowiedz
  • 0
Czy to normalne, że ja nie wiem o kogo chodzi? Jakiś paw jakaś jutuberka kto to i co oni robią? Znani z tego, że są sławni? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@dutrasilva ciebie się nie pytałem. Sam jesteś ignorantem bo niby odpowiadasz ale nie udzielasz odpowiedzi na zadane pytanie snując jakieś insynuacje na temat tego co wyświetla ekran mojego telfonu
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Deportowac nie deportuja, to nie kraj islamski by drastycznie reagowac, ale sama ona irytuje strasznie. Taki chochlik ktorego broni twitch bo na podwojne standardy.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: jakim w ogóle trzeba być idiotą, żeby atakować PewDiePie'a. Typ jest nr 1 na YT. Ten typ to dosłownie król dzieci. Wystarczy, że powie słówko i tysiące dzieciaków przegrzebie cały internet i wiadomo, że znajdą coś na nią. Ale idiotka xD
  • Odpowiedz