Wpis z mikrobloga

@korbixon sektor ten, gdzie uda Ci się zarezerwować miejsce, na mecze ze Stelmetem było piekielnie ciężko dostać bilet, teraz łatwiej nie będzie raczej, kupbilet padnie pewnie moment po uruchomieniu sprzedaży

Generalnie to z każdego miejsca w hali jest w porządku widok, osobiście nie lubię tylko 7 rzędu, bo barierka i kręcący się ludzie, sektory środkowe b,c,f,g. Kiedyś lubiłem siedzieć powyżej 8 rzędu, bo łatwiej ogarnąć boisko z góry, obecnie oczy już nie
@korbixon: i jak tam ? zdobyłeś bilety? :) bo na włocławskich internetach wszyscy którzy się poświęcili i stali od 4 rano w kolejce (mimo, że bilety od 16 sprzedawali) żeby nieco zarobić na sprzedaży.... są obecnie przeklinani wszelkimi możliwymi epitetami...
  • 0
@Gippo86
@cult_of_luna

Panowie ledwo wstalem do pracy musiałem się pocieszyć imprezą XD prawie zdobylem bilety, było tak blisko. System padł jak zwykle przy takich wydarzeniach, z pracy pobieglem szybko do empiku, gdzie większość mnie wpuściła w kolejkę ale jakas baba powiedziała mi ze ma swoje sprawy i odbierała bilet na koncert za tydzień XD niestety te parę minut zdecydowało o tym, ze wszystkie miejsca się rozeszły. Będę polował na bilety na mecze