Wpis z mikrobloga

*Dzień dobry. ¥Witam. *Daniel Zwierzynski z tej strony. Czy mam przyjemność rozmawiać z panią Janiną Kowalską? ¥Tak. Slucham pana. *Na wstępie musze poinformować panią, że rozmowa jest nagrywana, czy wyraża pani na to zgodę? ¥Tak, o co chodzi? *Kontaktuje się z panią z firmy Plus. Z racji, że jest pani naszym stałym abonentem przygotowaliśmy dla pani specjalną ofertę. Czy ma pani chwilę aby jej wysłuchać? ¥Tak. *Dodam jeszcze, że jestem youtuberem, potężnym youtuberem Danielem Magicalem. ¥Wie pan co, nie znam. *Pani nic nie wie, a mówi pani coś slowo tucznik lub oszust? ¥Też nie. *Może przynajmniej najlepsze hasło patostreamingu, wrecz ikona polskiego youtube - goha goha 3zł? ¥Aaa znam pana. To poważnie pan? Nie wierze, że to pan. Taka gwiazda. My całą rodziną pana oglądamy, dzieci to skaczą z radości. Koleżanki nie uwierzą. Nie, to nie może być prawda. *Hmmm skromnie mówiąc tak to ja;) z tym, że przeniosłem się teraz na platformę show up. ¥ O Boże Mieciu dzwoni do nas nasz idol. Halina nie pij tego wina i podaj kielbaski mnie i krzanu. Jak to pan to prosze pozdrowić Tajfuna oraz Kaczorka i co tam u was w Sobótce słychać?:) * ty k---o..... rozmowa została zakończona.

#patostreamy #danielmagical #bystrzaktv
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach