Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po laborce dowiedziałem się że nie dostaniemy wyników z kartkówki bo po wejściu rodo nie ma zbytnio pomysłu jak to zrobić, to dane osobowe i nie można wysyłać list z ocenami z wykorzystaniem indeksu. XD
Zasugerowałem przypisać każdemu numer porządkowy xD

#pwr #studbaza
  • 17
@Seid: U mnie raz prowadzący wywiesił wyniki przed swoim gabinetem na kartce, na której nazwiska zastąpił piktogramami. Każdy musiał odgadnąć, za pomocą skojarzeń, za pomocą któego piktogramu został opisany. Może to jest pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Seid: u mnie jeden prowadzący kazał napisać jakiś pseudonim i tymi pseudonimami posługiwał się wystawiając oceny. A tak serio to edukacja (hehe) ma możliwość wystawiania ocen i poinformowany o niej jest tylko sam zainteresowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@animuss bo w szkołach podstawowych masz jakieś gówno kartkówki które sprawdza się w 5 minut, do tego prowadzący ma więcej grup niż w szkole i nie oszukujmy się, oni mają swoją pracę naukową a nie siedzą na dupie i nic nie robią jak nauczyciele.
@Seid: nie przesadzajmy, prace i tak sprawdza, a wpisanie pkt do systemu nie jest jakoś czasochłonne.
Poza tym prowadzący mają asystentów którzy z założenia odwalają żmudną robotę :>
@animuss yyy nie mają? Bo doktoranci sami prowadzą już swoje laborki xD fakt że to też lenistwo ale kiedy oni to mają robić, na labach ciągle #!$%@? bo każdemu trzeba coś wytłumaczyć albo patrzyć żeby czegoś zepsuł. Zresztą nas to w sumie nie interesuje bo po co ci taka wiedza, nie zdasz wejściówki to wylatujesz, zdasz to robisz laborkę a ocena z wejściówki i tak na nic nie wpływa.
@Seid: ok miałem na myśli ogólnie punkty za zadania które to punkty miałyby gdzieś być na kartce wywieszone, zamiast po bożemu wpisane do systemu. Dla wejściówek oczywiście nie ma to sensu.