Wpis z mikrobloga

Witam chciałbym poradzic sie was. Przydazyla mi sie dzis sytuacja nie fajna. Grałem sobie w csgo posiadałem lema grałem od 3 lat nigdy nie używałem haxow i nie miałem zamiaru podczas meczu zostałem wyrzucony nie używałem żadnych haxow wiec vac to nie mozebyc czytałem ze możliwe ze overwatch ale czy to ma sens ze osoby które maja golda 4 (od tej rangi mozna oglądać overwatche jak sie znam) oceniają rangi takie jak ja. Przy każdej akcji myśląc ze haxuje chciałbym usłyszeć wasze zdanie tylko prosze jeśli masz zamiar napisać „#!$%@? cheater” pomyśl ze mozesz sie mylić #csgo #csiwykop #izak #pashabiceps #gry
Pobierz Csgohelp1 - Witam chciałbym poradzic sie was. Przydazyla mi sie dzis sytuacja nie faj...
źródło: comment_HcCOSXSFKRd0SHGaGR1JZgefMKvhd7PF.jpg
  • 18
@Csgohelp1

ale czy to ma sens ze osoby które maja golda 4 (od tej rangi mozna oglądać overwatche jak sie znam) oceniają rangi takie jak ja.


Z tego co pamiętam to mogą Cię oceniać osoby z rangą taką jak ty lub wyższą. Osoby z niższą nie mogą.
@Csgohelp1 przed tym update'em VACa twierdziłem, że CS nie umiera... ale kiedy zaczęli sami usuwać pozostałych graczy, którzy mieli po kilka tysięcy godzin... XD Chyba zainstaluję LoLa i spróbuję to obczaić.
@HiT92: XDDDDDD ziomek mam prime ustawione wszystko public ponad 2k godzin przegranych a ty stwierdzasz że po meczu ze mną bylem odpalony ?? Myślisz że jestem na tyle porąbany żeby cheatować z kontem gdzie mam inne gry i stracić 4 letnie konto?? Dostałem nie vaca ale bana na gre bo jakieś gimbusy stwiedziły że oszukuje a steam nawet tego nie sprawdził tylko jakiś algorytm któru wyczuwa że oszukuje ?? To w