Wpis z mikrobloga

Przecież ten "wykopek" co zrobił to zdjęcie spokojnie może wnieść jakieś oskarżenie, a koks nic nie może, bo samą dupę można legalnie fotografować jeśli twarzy nie widać xD
olso ten koks to chyba jeden z tych stereotypowych dzbanów, bo tak wybronił dziewczynę, że jej dupę zobaczyło parę tysięcy osób dx

#bekazpodludzi #rzeszow #dupeczkizprzypadku
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MinnieMouse0: Ale poważnie porównujesz treści prawnie zakazane z przypadkowym zdjęciem dupy karyny? Nie żebym bronił tej fotografa-stulejiny, ale zachowanie koksa jest nieadekwatne i pewnie poza wizą zachodziło pod groźby karalne.Głupi i głupszy normalnie. Chociaż laska powinna być zadowolona że jej dupa jest warta ukrytych fotek xD
  • Odpowiedz
@BoltoS

Molestowanie (łac. molestare, fr. molester drażnić, naprzykrzać się) - zachowanie naruszające godność osobistą poprzez natrętne i uporczywe naprzykrzanie się, najczęściej bliskie napastowaniu i nieakceptowane przez społeczeństwo.


Myślisz że tylko dotykanie łapskami to molestowanie i jak tego nie robisz to nie molestujesz? No to powodzenia w życiu i w relacjach z kobietami.
  • Odpowiedz
@wydac_Jadzke_za_Kokeszke A jaka krzywda się dzieje ośmioletniej dziewczynce której ktoś zrobił zdjęcie dupy na ulicy? Albo na plaży? Przecież nawet o tym nie wie.
Zasadniczo żadna, jak ktoś cie uderzy z liścia na ulicy to też ci się żadna krzywda nie stanie. Albo jak ci nabluzga. Już nie mówiąc o lapaniu obcych kobiet za tyłki bez ich zgody, co to za krzywda swoim mężom dają i jeszcze im to sprawia przyjemność?
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: ja to widzę tak:
Bohater filmiku to typowy przegryw/wykopek - nasz ziomek
"kark" - typowy normik, ma dziewczynę - antagonista

Zwykle (w myśl zasady "#!$%@? w świecie, kozak w necie") to przegrywy śmieją się z normikow w sieci. Tu jest odwrotnie stąd oburzenie i pieczenie dupki stulejarzy.

Mylę się?
  • Odpowiedz
@Mokrysiusiak3: trochę, bo stuleja to nie mój ziomek i nie czuję do niego żadnej sympatii, za to masz rację, że nienawidzę karków i ekstremalnych atencjuszy którzy kompromitują stulejarza dla followów na insta. Ja po prostu jestem adwokatem diabła i kocham tę rolę xD

  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: a tak wracając do tematu:
To nikogo byś "nie #!$%@?", z prostego powodu w sądach i policji pracują "normik" a nie aspoleczne przegrywy więc nie licz że potraktuje cię poważnie. Policja cię wysmieje, sędzia umorzy sprawe i tyle w temacie
  • Odpowiedz