Wpis z mikrobloga

@bepavuy: no ja nie mam nic przeciwko, jako mój instynkt samozachowawczy działa dobrze i wiem co jest w granicach dopuszczalności a co nie. Prawo prawem a realia są zupełnie inne, i jak będziesz miał kiedyś z tym doczynienia przekonasz się sam jak działają instytucje prawa
  • Odpowiedz
@americanstarspl: Jesteś: nazwą konta. Poza tym widać, jak w strachu pozmieniałeś przynajmniej awatara. Jakbyś nie był powiązany i się nie bał, to byś tego nie robił, proste. Ale żeby takich stulejek jak ja się bać? Musisz być metr pięćdziesiąt chucherko, mocne w gębie w interneciku :)
  • Odpowiedz
@xandra nie szanuje takich #!$%@?ów. po co wrzucasz twarz tego typa? nie mogłes mu po cywilizowanemu wyjasnic, ze jest uposledzony? jeden jego kolega zobaczy, rozniesie sie po całej wsi i bedzie musiał porzucic życie. nie bronie zboka, ale to co ty zrobiłes to przegięcie i mam nadzieje, ze typ spróbuje jakoś to ogarnąć z policją
  • Odpowiedz
@xandra: nie wiedziałem, ze jest aż tylu ludzi nieprzystosowanych do życia na wolności wśród normalnych ludzi w panujących powszechnie obyczajach xD

Powinni przegrywow trzymać w jakimś ośrodku socjalizacyjnym, żeby mieli szanse sie przystosować do życia w społeczeństwie xD
  • Odpowiedz
@pawel_je:

@xandra: lol, a laska na insta sama wstawia zdjęcia swojej dupy :D ja #!$%@?ę, ale wielkie oburzenie, ze ubierze się jak #!$%@? i ktoś robi jej zdjęcia :D xD


No i dobrze, to jej dupa i sama decyduje o tym czy chce ja gdzies umieścić czy nie, żaden stulej nie ma prawa dysponować żadna częścią nieswojego wizerunku
  • Odpowiedz
@terwer358: ahaaa... laska świeci swoją dupą na cały internet, ubiera się jak dziwka i prowokuje.. Jest znana z posiadania dobrej dupy i nic więcej.. Jest osobą publiczną z wielona obserwującymi. Może to po prostu jej fan zrobił jej zdjęcie? Bronisz tępej dupy, która leci na mięśniaka bez mózgu? :D
  • Odpowiedz
No kurde zrobił zdjęcie nóg przypał jak nigdy bo przecież nie ląduje tu codziennie tysiąc zdjęć randomow z powodu fryzury czy bycia ulańcem. Żal mi ludzi robiących dziewczynom zdjęcia bez ich wiedzy z seksistowskiego powodu, udostępnianie ich jest kretynizmem, ale ten mirkokoks też się nie popisał XD
  • Odpowiedz