Wpis z mikrobloga

@matiseq: Cholernie mi tej Elżbiety szkoda, tyle wieków tradycji i splendoru brytyjskiej monarchii poszło w las. A Ty bądź zmuszona patrzeć na to wszystko, ku uciesze barbarzyńskiej gawiedzi, pamiętając jeszcze czas gdy nad Imperium nie zachodziło słońce.
  • Odpowiedz
@Camilli: mi też jej szkoda, biedaczka właśnie siedzi w swoim ogromnym pałacu czekając aż służba poda jej śniadanie. biedaczka, bo ktoś śmiał naruszyć jej i tak niedorzeczne w XXI wieku imperium, ojej. Niech lepiej na swojego synka popatrzy, kolejny wspaniały, a wykop nie może przeżyć, że do rodziny królewskiej weszła mulatka, STRASZNE. Mulatka, która w odróżnieniu od większośći zon książąt weszła w związek w ogromnym kapitałem, bo była aktorka i
  • Odpowiedz
Cholernie mi tej Elżbiety szkoda, tyle wieków tradycji i splendoru brytyjskiej monarchii poszło w las. A Ty bądź zmuszona patrzeć na to wszystko, ku uciesze barbarzyńskiej gawiedzi, pamiętając jeszcze czas gdy nad Imperium nie zachodziło słońce.


@Camilli: splendor agresywnie najechał, podbił, zniewolił, i wykorzystał więcej narodów i krain, niż islamskie Isis zdoła kiedykolwiek

al zarkawiego też ci powinno być szkoda, że stracił rozpęd
  • Odpowiedz