Wpis z mikrobloga

No witam, wniosek złożony teraz czekam a informacje i mam nadzieję że w ciągu 24h ta dziewczynka znajdzie się z dala od patologicznej matki. Zdjęcia robione na szybko ale myślę że na komputerze widać wszystko. To co zakryte to dane osobowe bo wole się nie narażać. To na samym dole to głównie linki do dowodów ale jest sporo nazwisk i adresów dlatego zakryte :)
Sprawa może być trudniejsza jeśli dziecko przebywa z jej rodzicami a ci mają dobre warunki.
#rafatus #danielmagical #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_S1wWGuhtdRmo4Wk0T5nlniTuqCP2d4TL.jpg
  • 35
@Ciri0n: Właśnie o to mi chodzi ,żeby ona nie miała jakichkolwiek kontaktów z dzieckiem sam to zajebiście określiłeś " Matka to pustak który nie przekaże dziecku żadnych wartości" . Taka osoba powinna mieć ograniczone prawa , nic pozytywnego nie wniesie w życie dziecka ..
@Mr_Squno: źle Cię zrozumiałem :) Ale jak już powiedziałem. Możliwe że już tak jest że ona sama tego dzieciaka nie wychowuje. Oczywiście fotki na fb i insta jaka to wspaniała matka ale założe się że dzieciak albo jest pod prawną opieką ojca lub po prostu zrzuciła obowiązek na dziadków, a sama dalej się bawi.
@Ciri0n: Tego czegoś nie powinno się nazywać matką . Ona jest ograniczona umysłowo i tym swoim zachowaniem sprawie ,ze to dziecko w przyszłości będzie ją naśladowało ( usta jak glonojad ,cycki na wierzch , 0 szacunku do siebie itp) . #!$%@? się ,jak widzę takich #!$%@? ludzi jak ten glonojad bo psują dziecku psychikę ..
@Mr_Squno troszczy sie o dziecko??hehe nie rozśmieszaj mnie on ma gówniaka w dupie jak my wszyscy poprostu musiał donieść bo jest genetyczną mendą gdyby nie miala dzieciaka to wymyśliłby coś innego byle polecieć z wywieszonym ozorem nakablować do mopsu lub na policje taka szuja ktorej nikt nie lubi w szkole go bili baba go zdradza w robocie szef nim poniewiera i cała złość na niewdzięczny świat wyładuje jako konfident