Wpis z mikrobloga

@lilimonco: ja mam inne wspomnienia, na przykład w jednym "domku" po drodze przechodziło się przez taki wybieg, że nic cię nie dzieliło od tych pań i tam były same dobre sztuki, każda jedna, jak byłem parę lat temu ;) ale ogólnie to ciężko mi sobie wyobrazić, żeby przy takim zróżnicowaniu ktoś nie mógł znaleźć czegoś dla siebie, były dziwki XXL, były też w rozmiarze S :P
Z tym, że w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lilimonco: żaden ze mnie koneser, ale muszę przyznać że na różnorodność akurat nie można narzekać ;)
W Amsterdamie tak jak mówisz, raczej nie ma problemu, z resztą nawet będąc kobietom warto to zobaczyć, bo nocą jest klimat. Z resztą polecam też przejść się rano, jak są góry śmieci a ludzie usuwają straty po poprzedniej nocy, niezły kontrast. Ale w Hamburgu nie polecam, nic ciekawego no i to w zasadzie jedna
  • Odpowiedz
tak rzadko która tam to piękna kobieta ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@lilimonco: jeżeli dobrze kojarzę, to film jest z Amsterdamu z dzielnicy różowych latarnii.

Byłem tam i na początku sceptycznie podchodziłem do div. A potem poszedłem tam do zmroku, razem z pijanymi angolami. Jak dziewczyny otworzyły okienka to... przy paru z nich aź mnie zatkało. Śliczne, młode dziewczynh z całego świata. Białe, czarne, berzowe, azjatki. Blondynki,
  • Odpowiedz