Wpis z mikrobloga

@piotrek-ry: korzystali z jakiegoś nieautoryzowanego programu do Steam Guarda - nad czym się tu zastanawiać

Ewentualnie sami sobie uknuli dramę i wysłali itemy na swoje inne konto i teraz płaczą, ze widzowie mają wysłać hajs na nowe skiny
  • Odpowiedz
@przemek-: Nie chce psuć Twojego wyobrażenia jakie to Valve jest złe, ale Valve nigdy nie zabierało skinów.

Kiedyś jeszcze kiedy Valve oddawało skiny to najpierw dawali scammerowi tradebana, a dopiero później odzyskiwałeś duplikat skina. Dlaczego duplikat, a nie tego samego skina? Dany skin przeszedł już przed n-wymian i zabieranie go któreś tam osobie zaburzyłoby cały rynek. Dlatego karano scammera i do Ciebie wracał skin (tylko, że duplikat).

Wiele osób wykorzystywało ten
donOGR - @przemek-: Nie chce psuć Twojego wyobrażenia jakie to Valve jest złe, ale Va...
  • Odpowiedz
@piotrek-ry: @donOGR: @przemek-: @vlodek2532:

1. Film ponad 10 minut
2. Błagania o lajki i suby
3. Pieprzenie o wszystkim i o niczym
4. Obarczanie innych swoimi błędami

Typowy rakowy filmik z polskiego YT, można by tam każdą inna sytuację podstawić.

Najgorsza jest postawa dzisiejszej młodzieży, że im się "należy", ja coś źle zrobiłem? Ale przecież muszą mi to naprawić.

Jak mógł mieć w domu aplikację, jak Authenticator jest
  • Odpowiedz
@Kellyxx: Manipulacja lvl hard. Trudniej być zwykłym złodziejem, bo musisz się trochę napracować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zostań youtuberem, wmawiaj coś przez x lat że jest ok, a gdy coś pójdzie nie tak to te x lat zwraca się w postaci takich monetodawców :D
  • Odpowiedz