Wpis z mikrobloga

Ech mirki, niczego nie żałuje z dzisiaj. Ale powiedziałem różowej że ide z kumplami i potem wrócę, a trochę się przeciągnęło i wróciłem po 5 gdzie spała i ze stylu oddychania wyczuwam że jest #!$%@?. Ostatnie chiwle spokoju i ciszy, a potem trza będzie się z tym fantem zmierzyć... Rzucie jakieś słowa pocieszenia bym wyszedł z tego żywo. #gorzkiezale #rozowepaski #ehhhhhhhhhhhhh #
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tmr: niee, po prostu smiesza mnie ludzie ktorzy zapewne rozowa dotkneli gdy pielegniarka robila im szczepienie, a zgrywaja prawdziwego bad boya xd i mają pręt zamiast kręgosłupa, bo nawet heheszkować sobie nie umio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@NecroYuggoth Bylem pewnie w dłużej związkach niz ty i poznałem o wiele więcej kobiet no ale jak chcesz mieć trucie dupy przez całe życie to proszę bardzo tylko się nie żal nam tu że się swojej lubej boisz bo to jest śmieszne jednak już jesteś przegrany i nie da ci się pomóc
  • Odpowiedz
@patusiacipusia: bo oboje jestesmy typem czlowieka, co musi ochlonąć xd ja se po prostu ide robic to co lubie, ona tak samo. Pare godzin i wszystko wyjasnione xd @patninka: Cóż, tak właśnie przeczuwałem. Ale dla pewności poszedłem do swojego pokoju na wszelki wypadek jakby spała, by mogła chociaż ona się wyspać xd ja bym sie wiercil i jej przeszkadzał
  • Odpowiedz
@tmr: ale ty masz silną psychike, Panie #!$%@? bez s ( ͡° ͜ʖ ͡°) wysłuchanie drugiej osoby i próba zrozumienia jest ostatecznym szczeblem w byciu przegrywem i antyfacetem, a pisanie na mirkoblogu ze ej mirki boje sie rozowego jest ostatecznym aktem poważności i braku heheszek. Ale co tam, Ty byłeś juz pewnie w związku na porodówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NecroYuggoth wyszarp ja tak jak śpi wywal za drzwi i zamknij... Potem gwałtownie otwórz i zacznij na nią się drzec gdzie Ty #!$%@? byłaś cała noc jest 5 nad ranem!! Element zaskoczenia zawsze pomaga :)
  • Odpowiedz