Wpis z mikrobloga

Każdy, kto był gimbem w latach 2007-2010 grał w pewną grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie minęło to również mojej osoby - Zaczynałem w 2007 trzy miesiące po starcie polskiego serwera. Pamiętam czasy Shenka, Kaprala, wąskich mostów, rozpikselizowanej tekstury trawy i innych dupereli. Grałem z kolegami, wspólnie expiliśmy, wymienialiśmy się przedmiotami i szlifowaliśmy ortografię.

Tydzień temu znalazłem stary dysk śmiercią datowany na 2010 rok, który miał więcej bad sectorów, niż Michał Białek rogali. Udało mi się odzyskać kilka prywatnych zdjęć starych screenów z gry.

#metin2 #kiedystobylo #gry

G.....u - Każdy, kto był gimbem w latach 2007-2010 grał w pewną grę ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Nie...

źródło: comment_vHR9kcKz7OhBnrrWVjRerLhagaNXyo8J.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@GrazynianJanuszanu: z kumplem zbijaliśmy fortunę na medalach konnych - masowo zdobywaliśmy je u małpek i sprzedawaliśmy na ryneczku. Niestety zaż czasem ten proceder stał się bardzo popularny i siłą rzeczy nieopłacalny, bo ceny zrobiły się niskie. Przerzuciliśmy się więc z kumplem na grę na serwerze amerykańskim, który nie był zbyt popularny. Nasz medalowy biznes rozkwitł na nowo, bo Amerykańce nie stosowali takich praktyk jak my. Oczywiście jakaś konkurencja była, ale nie
  • Odpowiedz
@GrazynianJanuszanu: a ja w to czasem pogrywam. chociaż na nowych privach, pogram parę dni, popatrzę na try hard ludzi i zwykle kończę lub serwer pada :D czasy serwera poland, lodową iglicą tłukło się na BO, był lur i mało kto miał bojowca. Mam gdzieś nagraną wojnę elita - mortis. Sam siedziałem w Dragon Army z Mamutem, BumBumem i paroma innymi, do Mortis doszedłem później, ale i leszczyłem w porównaniu do innych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@GrazynianJanuszanu: też wtedy grałem, chociaż byłem w podstawówce w 5 klasie xD. Piękne czasy z kim sie nie gadało to wychodziło, że grał w metina. 50k to było dużo, a jak dropnął kawałek klejnotu to czlowiek sie cieszył jak głupi. Ludzie którzy nigdy nie grali w metina nie uzyskają nigdy mojego pełnego zaufania - muszą być jacyś inni.
  • Odpowiedz