Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie matematyka, bo #!$%@? pół życia jakiś syf który po maturze przepadnie w #!$%@?, #!$%@? jakieś wyssane z dupy zadania, liczę #!$%@? jak lato z kanałem pierwszym polskiego radia równania żeby zaspokoić chore rządze autora, który z resztą jest niewyżytym zboczeńcem i zagraża społeczeństwu. Irracjonalne wyniki nie mające nic wspólnego z życiem człowieka rozumnego na planecie Ziemia, ale nie... twoje szare komórki które i tak #!$%@?ło gdzieś do innego matrixa przegrzewają się, #!$%@? mantrę niczym mały skośnooki hinduista tak naprawdę nie wiadomo po jaki #!$%@?. Nie będziesz geodetą albo inżynierem to i tak tego nie użyjesz, a nawet jeśli #!$%@? i będziesz tym konstruktorem czy innym penisem to masz kalkulator albo program którym możesz to w prosty i szybki i może dla fetyszystów zawodowych nawet przyjemny sposób wykonać, ale na pewno nie #!$%@?ąc równania trygonometryczne czy cokolwiek w ten deseń- jeśli nie jesteś matematyczną #!$%@?ą która onanizuje się do całek nieoznaczonych albo nie brandzluje się licząc limesa to daruj sobie bo to jest #!$%@? warte. Płytkie to i denne, żałosne oraz prymitywne, wiem. To po prostu obraz mojej dzisiejszej frustracji. Jutro powinno być już okej.
#heheszki #gownowpis #pasta #matematyka #nauka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Xatrox Można nie lubić matematyki i jej nie ogarniać, spoko, nie każdy musi być szczególnie mądry w tej dziedzinie. Ale tylko totalny debil uważa że jest niepotrzebna. Potem mamy 30 latków płaczących że bank oszukał, że jak to w kredycie hipotecznym łącznie spłacę 2x więcej niż wziąłem jak był na 7 procent!?
  • Odpowiedz
Płytkie to i denne, żałosne oraz prymitywne, wiem. To po prostu obraz mojej dzisiejszej frustracji. Jutro powinno być już okej.


@Xatrox: odpowiem Ci na Twoim poziomie. "Nie dla psa matematyka" i "Nie rzucać Matematyki przed świnie". Jakoś tak to brzmiało. Szkoda mi że jako podatnik finansuję Twoją bezsensowną edukację matematyczną. Może ktoś niedługo wpadnie że nie warto uszczęśliwiać niektórych uczniów na siłę. To dodatkowy argument za zniesieniem obowiązku szkolnego i
  • Odpowiedz