Wpis z mikrobloga

#nootropy wreszcie dostałem porządną, czystą L-Teaninę z apteki. Dziś testuję 300mg L-Teaniny + 100mg kofeiny. Jeśli to mi nie da powera, to chyba pozostanie TOR i #narkotykizawszespoko
Inne nootropy mają na mnie zerowe działanie, a Noopept to najgorsze gówno, marketing. Chyba tylko Hydrafinil dobrze działał, ale 15zł za tabletkę, która działa tylko godzinę? Dupa ;)
arekdomek - #nootropy wreszcie dostałem porządną, czystą L-Teaninę z apteki. Dziś tes...

źródło: comment_rM0uhaLVzmZX6oW1tVwjmmkReBR9vFqY.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@NowyJa: w aptece w kerfurze, musi być dobrze wyposażona, większość nie ma nawet z czymś innym
@MagicznyKarol: tak, ale w Polsce nie kupisz dobrego, akurat Hydrafinil to praktycznie to samo jest, zresztą nie chodzi mi o brak snu, ale "widzenie HD", większą motywacje do pracy, itp. pewnie kofeina+l-teanina tego mi nie da, ale sezon grzybowy już jesienią ;) zamierzam suszyć i robić microdosing
@Voltaire: akurat te paczkowane Yerby są
  • Odpowiedz
@arekdomek: 100mg kofeiny to dawka dla 10latka. ja minimum 400 wale żeby było lekkie pobudzenie. ale jak nie bierzesz na codzien, to polecam 200mg chociaż. a jaki masz cel?
jeżeli czysta stymulacja to modafinil byłby ok, albo ten adrafinil też podobno fajnie działa.
  • Odpowiedz
@arekdomek: Guarana zasadniczo jedynie przedłuża działanie samej kofeiny. Na mnie czysta guarana nie działa szczególnie pobudzająco, choć i nie miałem z nią wiele do czynienia. Z resztą też możesz mieszać :D
  • Odpowiedz
Dziennie więcej jak 600-800 mg staraj się nie przekraczaj raczej. Do czego potrzebujesz pobudzenie? Nauka, praca za biurkiem?
  • Odpowiedz