Wpis z mikrobloga

ejjj... ludzie... co jest z wami?
tak bardzo broniliście grubasa, tak go uwielbialiście, a teraz...

2 tygodnie temu głośno tu mówiłem, że gość nie jest normalny!
- nikt normalny nie wyzywa 1500 szczecińskich taksówkarzy od oszustów, złodziei i mafii, i nie wrzuca wszystkich do jednego wora!
- nikt normalny nie wytacza wojny grupie 1500 taksówkarzy!
- nikt normalny po chamsku nie zaniża stawek psując i tak zepsuty szczeciński rynek taxi, aby jeżdzić za kompletne grosze!
- nikt normalny nie robi gównoburzy w mediach o niby uszkodzeniu własnego samochodu przez taksówkarzy, chociaż grono szczecińskich taksówkarzy wie, że to właśnie złotówa sam sobie wymalował farbą samochód robiąc to właśnie dla medialnej nagonki (farba łatwo zmywalna i żadna szyba nie była wybita, a więc zniszczenia jak najmniejszym kosztem),
- nikt normalny nie nazywa własnych klientów "frajerami" i "pedałami" mówiąc im to prosto w oczy, a następnie nie dowożąc ich na miejsce życzenia klientów, wysadza tam, gdzie się złotówie podoba,
- nikt normalny nie odstawia takich scen w miejscu prowadzenia swojej działalności, aby klientce którą wiezie od 5 minut mówić wprost, że jest "starą rurą" i że "dawała arabom",
- nikt normalny nie jeżdzi "pusty" nocą po 150km po mieście, aby zrobić kursy łącznie na 20km,
- nikt normalny nie dokumentuje na żywo dowodów na to, że łamał Ustawę o Transporcie Drogowym, przez co powinno mu się odebrać licencję (blokowanie drzwi pasażera, zapowiadanie kursów i strima w innych miastach, jazda kursem z włączonym taksometrem bez klienta oraz jazda z klientem bez włączonego taksometru, obrażanie klientów)

mało wam jeszcze?
macie kolejnego spaślaka, który wydymał was jeszcze szybciej niż Magikał...
toruński Tucznik na początku to jeszcze robił wszystko co mu się kazało i czerpał radość z każdej złotówki, a dopiero po uzyskaniu kilkutysięczej publiki sodówa mu uderzyła do łba, a szczeciński Tucznik to już po 3 dniach strimowania kombinował jak tylko mógł, aby doić was na kasę w każdy możliwy sposób...

macie teraz prawdziwą mordę waszej złotówy!!!
tylko że wam było potrzeba czasu, aż sobie uświadomiliście, że złotówa to jeszcze gorszy ściemniacz i bajerant od Magikała!!!

ps. tak, tak... wiem...mam ból dupy...
#taxizlotowa #patostreamy
  • 3
@zryta-beretka: tak jak typa broniłem tak się z tym zgodze niestety. Nagonka poszla przez to, ze ta dupe wyzywal od "starych rur" i krzyczenie "ruszaj dupe", powinien na moje siedziec taki grzeczny grubasek, sluchac donejtow i zacieszyc pod nosem ewentualnie. 1love, peace