Wpis z mikrobloga

Pierwszy Marsz Tolerancji w Koninie zgromadził ~400 osób (dane policji) przy koszmarnej pogodzie.

Polki i Polacy pokazali, że nie ma zgody na terroryzowanie Polski przez prawicę.
Marsz zorganizowali licealiści ze szkół, w których narodowcy skutecznie naciskali na usunięcie filmiku o tolerancji z Facebooka i odwołanie konkursu artystycznego z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobi, Transfobii i Bifobii.

#neuropa #konin #polityka #lgbt #homofobia #bekazprawakow #bekaznarodowcow #tejsilyjuzniepowstrzymacie #idahobit
Pobierz
źródło: comment_6rIFHurjswOy4Qaw6UmL6SU72pHddzy1.jpg
  • 18
@falszywy_prosty_pasek

Takiej komedii jak ten marsz to ja dawno nie widziałem XDDDDD

400 ludzi z czego większość, z Poznania, Łodzi, Warszawy, Torunia i Bydgoszczy, o czym mówi nawet na początku organizator i co dobrze widać po flagach i symbolach.

Brak jakiejkolwiek organizacji, typ który nawet nie potrafi krzyczeć zapodaje przez cały marsz megafonem praktycznie tylko 3 hasła. Żeby było śmieszniej większość uczestników ma go w dupie i siedzi cicho XDDD
@artpop

Nie mam zamiaru oglądać jakiś onrowskich zjazdów, przykro mi.


Twój problem. Może byście się nauczyli, że to uczestnicy marszu wykrzykują hasła, a nie organizator przez megafon xD

Pamiętam że było Stonewall(to jest chyba poznańska grupa ale pewien nie jestem) flaga Łodzi, baner Obywateli RP, Manifa Łódź, Antifa Warszawa. Tyle zauważyłem. Zobacz kto w ogópe przemawiał na scenie, jakiś kolektyw Syrena (xD), nasza wykopowicza andreth. Przecież ci ludzie nie mają nic wspólnego
nasza wykopowicza andreth


@RYSZKRE8888: Czego to się człowiek o sobie nie dowie od domorosłych śledczych na wykopie. xD

Ależ ja wiem, że było kilka organizacji


@artpop: Mnie też się zdaje, że to jest fajne, kiedy są pod własnymi banerami różne organizacje. (Organizatorzy wahali się, ale dopuścili banery, i chyba dobrze).