Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, dopiero co przesiadłem się z Win7 na Win10. Jak radzicie sobie z pobieraniem przez system różnych rzeczy w tle? Wczoraj wieczorem grając w gierkę miałem zacinki co jakiś czas oraz bardzo wysoki ping. Jak się okazało to windows pobierał coś w tle. Wyczytałem, że można wyłączyć usługe inteligentnego transferu w tle, co faktycznie pomogło lecz po resecie było to samo. To ma tak działać?
#windows10
#windows
  • 8
@SET: najpierw ustawiłem na tryb ręczny, potem całkowicie wyłączone ale niestety dalej samo się włącza na Automatycznie(opóźnione uruchomienie)
  • 0
@avira mozesz użyć OOSU10 I WYŁĄCZYĆ CAŁKIEM WINDOWS UPDATE.Ewentualnie ustawic godziny w opcjach kiedy ma wgrywac lub pokombinowac z szablonami administracyjnymi
@SET: ale spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie jak kombinuje z szablonami to automatycznie przywraca stare ustawienia. A tak btw. wiesz może jak często wychodzą aktualizacje na W10? Bo ja nie w temacie. Z tym, że mi chodzi głównie o BITS czyli usługe inteligentnego transferu w tle, da się wyłączyć z tym programem tylko tą usługę?
  • 0
@avira Tam od bitsa nie widziałem opcji.Z aktualizacjami to non stop coś się znajdzie ale głównie zabezpieczen itd.Osobiacie wylaczylem calkiem update bo strasznie #!$%@? ;)