Wpis z mikrobloga

Marszałek Sejmu RP zaorany przez 91-letnią panią Wandę przy pomocy paczki z pączkami i 70-letniej pluszowej małpki:

Wanda Traczyk-Stawska kolejny raz pojawiła się przed Sejmem, by przekazać protestującym pączki. Sama jako uczestniczka Powstania Warszawskiego nosiła pseudonim "Pączek". - Przywiozłam pączki, bo ja miałam pseudonim "Pączek". Nie mogę tam wejść, ale umówiłam się - powiedziała 91-letnia kombatantka.

Po kilku minutach władze Sejmu zdecydowały, że Traczyk-Stawska może wejść do Sejmu. - Jest zgoda na wejście do centrum medialnego - powiedział strażnik. Kombatantka mówiła akurat o swoich działaniach wokół cmentarza i krzyknęła na strażnika, by nie przerywał.

Kombatantka była zapraszana do centrum medialnego, ale nie chciała tam iść. - Ja już wszystko powiedziałam, jestem zmęczona. Mam swoją robotę, którą muszę wykonać. Dotyczy ona Cmentarza Powstańców Warszawy. Trzymajcie się, jesteśmy z wami, a ze mną wszyscy, którzy mają serca i wiedzą, jak trudno jest się takimi dziećmi opiekować - powiedziała na pożegnanie z dziewczynkami.

Do Traczyk-Stawskiej podeszła kobieta, która oburzała się, że Sejm poniża żołnierza Armii Krajowej. - To nie o mnie chodzi, proszę pani, tylko o matki! Pamiętajcie, że Polska słynie z tego, że ma szacunek do matek i nie wolno ich poniewierać - oburzała się kombatantka.


Szczerze myślałem, że zakaz wychodzenia Kuby i Adriana na spacer to jest już szczyt, ale nasza władza celuje regularnie jeszcze wyżej xD

#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Pobierz starface - Marszałek Sejmu RP zaorany przez 91-letnią panią Wandę przy pomocy paczki ...
źródło: comment_nHC3ldcJJpYxEEwfTDbYvhUKbUT2WHtM.jpg
  • 34
@wolodia: Mianowicie jakie?

Po kilku minutach władze Sejmu zdecydowały, że Traczyk-Stawska może wejść do Sejmu. - Jest zgoda na wejście do centrum medialnego -

Kombatantka była zapraszana do centrum medialnego, ale nie chciała tam iść. - Ja już wszystko powiedziałam, jestem zmęczona. Mam swoją robotę, którą muszę wykonać.


Czyli przyszła (została przyprowadzona/przywieziona/poszczuta) żeby zrobić zadymę bo jej rzekomo nie wpuszczą.
Jak się okazało, że jednak wpuścili, to nie skorzystała tylko sobie
@Andreth: A gdzie ja, kłamliwa babo, kogoś niby opluwam?
Ja nie zarzucam "bohaterce Powstania Warszawskiego" nic.
Natomiast zauważam, że są całe środowiska, które nie wahają się aby instrumentalnie wykorzystać jej starość, być może demencję, a na pewno słabą orientację w sytuacji, do własnych niskich celów tzw. "politycznych".
Wstyd.

Jakie to wszystko małe, załgane, żałosne...


@Andreth: Dokładnie.
@krzychol66: Po jaką cholerę miała iść do centrum medialnego, moze jednak mi odpowiesz?

Natomiast zauważam, że są całe środowiska, które nie wahają się aby instrumentalnie wykorzystać jej starość, być może demencję, a na pewno słabą orientację w sytuacji, do własnych niskich celów tzw. "politycznych".


Teraz opluwasz, twierdząc, że jest głupia i ma demencję. Przedtem pluwałeś, że przyszła 'zrobić zadymę". Naśladujesz oczywiście nieprawdopodobne chamstwo polityków i klakierów PiS, dla których każdy, kto
@Andreth: Miałem w życiu trochę doświadczeń z ludźmi starszymi.
Trzeźwość umysłu u człowieka po 80-ce zdarza się wyjątkowo rzadko, a po 90-ce jest ewenementem.
Na tym m. in. polega szacunek dla ludzi starszych, aby starczych niedostatków umysłu instrumentalnie nie wykorzystywać.

Skąd się wzięły kamery i mikrofony, skoro starsza pani "sama, z własnej inicjatywy" przyszła pod Sejm na kilka zaledwie minut? Przechodziły z tragarzami?
Jak to było, że starsza pani przyszła pod
Trzeźwość umysłu u człowieka po 80-ce zdarza się wyjątkowo rzadko, a po 90-ce jest ewenementem.

Na tym m. in. polega szacunek dla ludzi starszych, aby starczych niedostatków umysłu instrumentalnie nie wykorzystywać.


@krzychol66: @bijotai: No tak, jeśli starsza osoba opowiada się publicznie po stronie innej niż PiS, to znaczy że ma otępiały umysł a opozycja to wykorzystuje.

Rozumiem, że środowiska pro-life także krytykujesz za brak szacunku dla ludzi starszych, ponieważ wykorzystują
Opluć, wyśmiać, podeptać kogoś kto ma inną opinię najlepiej widzę. Kto nie z nami, ten przeciw nam, co nie? Niezły poziom reprezentujecie, pogratulować.


@Orenos: Piszesz to w obronie kogoś, kto oskarża o demencję i zaćmienie umysłu starszą osobę, tylko i wyłącznie dlatego że jest po przeciwnej stronie niż rząd?

Kto nie z nami, ten przeciw nam. Dokładnie tak.
Piszesz to w obronie kogoś, kto oskarża o demencję i zaćmienie umysłu starszą osobę, tylko i wyłącznie dlatego że jest po przeciwnej stronie niż rząd?

tylko i wyłącznie dlatego że jest po przeciwnej stronie niż rząd?


@wolodia: Nie mam więcej pytań. Ale za to polecam naukę czytania ze zrozumieniem. Bo doprawdy nie wiem jak wyciągnąłeś taką bzdurną opinię, że @krzychol66 "oskarża"(też bardzo ładnego i napastliwego słowa użyłeś, "sugeruje" by było o