Wpis z mikrobloga

@zzbkk: Z tego co czytałem był to awaryjny zrzut ścieków, spowodowany awarią w czymś tam więc raczej wyboru innego nie było. Na tvp będą mówili że nic się nie stało na tvn będą mówili że to zbrodnia iKARA jest niezbędna ;p, gdyby urzędowało tam PO byłoby odwrotnie, tvp by mówiło że zbrodnia tvn by mówiło że nic się nie stało, media praktycznie na całym świecie są stronnicze a na wykopie to
@niewieszocb: Rzeczywiście, proszę o wybaczenie ale Gdańsk jest na tyle daleko odemnie że nie znam sytuacji politycznej w tym mieście i przez to źle zrozumiałem wpis autora, w takim razie to co napisałem należy odwrócić :D Na tvp z tego co teraz doczytałem zarzuca sie brak planu B itp w sumie krótko opisane, na TVN dłuższy artykuł, dokładniejszy.
@Amazing_High94: wiesz, myślę że jak BP wyrzucało do oceanu ropę naftową, to też w ramach awarii i innego wyjścia nie było :D Wtedy ich oskarżali o zaniedbania i błędy w projekcie platformy wiertniczej, podobny zestaw przyczyn jak w przypadku tej awarii. No tylko że tu odpady komunalne (które od tysięcy lat spuszczaliśmy do rzek i natura wciąż dała radę), ropa naftowa to jednak znacznie gorsza sytuacja.
@zzbkk: ale swoja droga, to jednak trochę magia tego miasta: Gdańsk zrzuca ścieki do Motławy, gigantyczny wzrost bakterii E-coli w rzecze, tysiące metrów sześciennych brei z detergentami spływa to do Zatoki - Greenpeace nic nie robi. Budżet obywatelski okazuje się pastiszem, ginie 11tys głosów, wybierane jest rozwiązanie które chroni projekty wybrane w błędnej edycji i odmawia się ujawnienia dokumentów nt projektu systemu głosów i jego odbioru przez miasto - @Watchdog_Polska nic
Pobierz q.....q - @zzbkk: ale swoja droga, to jednak trochę magia tego miasta: Gdańsk zrzuca ...
źródło: comment_kb2uuZsbbJ5uIaLF9jSh4fVZ0RqIpRN9.gif