Wpis z mikrobloga

@Shaki: Rok temu za 69,90zł miałem 6Mb/s, teraz za 70zł mam 100Mb/s - dlaczego miałbym nie skorzystać? I uwierz mi, że w dobie filmów w HD i gier po kilkanaście GB bardzo łatwo da się wykorzystać takie łącze - dopóki miałem 6, następnie 25 a potem 50Mb/s to też twierdziłem, że więcej mi niepotrzebne a dopiero teraz doceniam jaki to komfort mieć setkę.
@Shepard: No tak, tyle że mieć tą setkę to taki sam komfort jak mieć dziesiątkę, bo w większości i tak ich nie masz jak wykorzystać, powiedz mi z jaką szybkością ściągała ci się taka gra jak miałeś 6, z jaką jak 25, 50 , 100? Na wyższych liczbach już w zasadzie nie ma żadnej różnicy, bo ograniczenia są po drugiej stronie. Co z tego że masz auto które śmiga 300 km/h
@Shaki: Mam dostęp do ftp, które zawsze jedzie pełnym łączem a poza tym za parę złotych kupiłem sobie miesięczne konto na rapidshare.com z którego również bez problemu wyciąga 100Mb/s :] Jak trafiasz dobrego torrenta to transfer na poziomie 5-7MB/s też się trafi, więc możliwości jest całkiem sporo.
@Shepard: No, może i ta. Ja tam miałem 5 mb wcześniej, potem chwilowo mieszkałem gdzie indziej i 50 mb/s, różnicy w prędkościach ściagania nie widziałem prawie żadnej. Teraz mam 10mb/s i jest tak samo ;c Zazwyczaj szybkośc ściągania mam ok. 1mb/s i w sumie mi to wystarcza, wszelkie filmy, gry, ważące nawet te kilka-kilkanaście GB zazwyczaj zasysam w kilka godzin, a pamiętam czasy jak pliki wielkości 700mb musiałem ściągać przez tydzień