Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki mam pogorszony humor i samoocenę. Szukałem staży i nigdzie mnie nie przyjęli (technikum here). Staram się być kulturalny, pewny siebie i ogólnie to dbam o wygląd i nie wiem co jest nie tak. Jak ja pracę będę szukać za kilka lat w swoim zawodzie. Dodam że chcę się uczyć i znam się na swoim kierunku.
Widać że moja morda robi źłe wrażenie...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: No to na pocieszenie powiem, że ja nawet po skończonych studiach mam tą samą sytuację i #!$%@? nie wiem, co mógłbym więcej zrobić. Ani nie jestem jakiś #!$%@?, ani arogancki, nie śmierdzę, nie chodzę na rozmowy w dresach, tłustych włosach, nieogolony, nie spóźniam się i wszystko to #!$%@?.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy jaki kierunek. Ja miałam podobny problem. Wielu pracodawców nie traktuje poważnie uczniów. Ostatnio nawet na targach pracy byłam i jak słyszeli "jeszcze nie studiuję, ale prawie 2 lata doświadczenia", to mieli problem z przetworzeniem informacji, bo jak to możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)