Wpis z mikrobloga

W przyszłym tygodniu jak wszystko pójdzie dobrze zamawiam pierwsze nowe auto.
Alfa stelvio 2.0 280 koni w najwyższej możliwej wersji wyposażenia.
Jaram się jak arab na kurs pilotażu!

Kompot dla wszystkich!
#chwalesie i prawie #pokazauto #carboners

Dla zainteresowanych najem długoterminowy 24mc 1800 mc netto
krzych0 - W przyszłym tygodniu jak wszystko pójdzie dobrze zamawiam pierwsze nowe aut...

źródło: comment_zpFEEqdolCTpX3QFveU1FzyiiRilgOq6.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@korek999: godzinę x2 wiec trochę śmiałem, ale nie 280 konna wersja ale i tak dawała radę.
Wyglad plus to ze jest mega niepowtarzalne to są największe zalety auta
  • Odpowiedz
no albo wykładasz 90k na auto i tracisz XXXX PLN każdego miesiąca (utrata wartości) w ciągu 2 lat, albo poprostu spłacasz te XXXX PLN miesięcznie + prowizje salonu/banku


@damian_co_dalej: Netto to 975 zł (więc XXX) i w tym jest prowizja salonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co mnie bardziej zadziwia to fakt, że umowa na 1 rok (nie 2) i w cenie masz full-serwis oraz ubezpieczenie. Wliczając
  • Odpowiedz
@krzych0: straciłem wątek, myslalem, ze @wojtas_mks: pisze o twoim samochodzie. Przy okazji, nie wolałeś wziąć samochodu na dłużej, np. 60 miesięcy i z wykupem? W ostatecznym rozrachunku wyszłoby taniej, Sam szukam czegoś dla siebie, sprzedawcy zachwalają te najmy, a skoro to robią to znaczy, ze lepiej na tym zarabiają.
  • Odpowiedz
  • 0
@zavisha: auto za grubo ponad 250k nawet przy 60mc to rata ok 3k. Po pierwsze mnie na taka nie stać, po drugie nie chce tego auta dla siebie na stałe.
A wynajem jest imo w c--j wygodny, miałem w najmie służbowe samochody i się przyzwyczaiłem do bezobslugowego posiadania auta.
Pewnie zarabiają sporo, mi to nie przeszkadza, niech zarabiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz