Wpis z mikrobloga

#bieganie #rower #tchibo #promocje

Mirki w tchibo.pl z okazji urodzin jest promocja -25% od ceny, nawet na towary przecenione (znizka pojawia sie dopiero w koszyku).
Czemu tag bieganie i rower?

Bo jeden z najlepszych pod wzgledem jakosci pasow napiersiowych HR po BT mozna wyrwac za 60zl.
https://www.tchibo.pl/pas-napiersiowy-z-pulsomierzem-bluetooth-p400074878.html

Cena 79,9zl - 25% w koszuku robi nam 59,9zl do zaplaty.

Ogolnie ich ciuchy sportowe sa dosc dobrej jakosci. Sam mam spodnie i bluze z kapturem do ciskania na jesien/zima i szczerze polecam, imho lepsza jakosc niz decathlon.

Dostawa do sklepu jest darmowa.
Z tego co pamietam po zapisaniu sie na newsletter dostajemy kod na -20zl (ktory sie nie laczy), albo darmowego kuriera - tu trzebaby zweryfikowac.
  • 6
@szczypek45: polar i tomtom dziala z tego co pamietam wlasnie po protokole bluetooth, wiec nie powinno byc z tym problemow.
Natomiast warto sprawic, czy faktycznie zegarek ktory masz bedzie dzialal. Niektorzy producenci (byl to polar bodajze), chcieli ograniczyc uzywanie akcesoriow nie od nich i zablokowali mozliwosc parowania z "nieoryginalnym" pasem.

Tutaj juz tylko google pomoze.
@PurpleHaze u mnie wrecz przeciwnie, nawet w budzetowym segmencie jak np. Decathlon wypadają marnie, materiał nieprzyjemny w dotyku, gryzie itd. Do takiego uneder armour to juz wcale nie.ma podjazdu, ale fakt moje dwie koszulki. Były jakos po 50 zł