Wpis z mikrobloga

@VanjaGdy: no jak mnie nie chciały przez tyle czasu. One już dawno zajęte szybciej niż się zauważy przecież czytam tu, dowiaduje się, że nawet małolaty robią lody zachowując dziewictwo i to nic dziwnego w tych czasach, ja zupełnie nieświadomy byłem tego, a jeszcze, że w związku to normalne, sam już nie wiem, najlepiej to dawno bym chciał umrzeć bo nie mam już siły
  • Odpowiedz
@Przegrywowy_Naplet:

Fajnej dziewczynie nie trzeba o tym mówić.

Z takim podejściem nie zasługujesz na fajna dziewczynę. Szczerość jest jednym z fundamentów udanego związku, a kłamstwo ma krótkie nogi.
@Kontozalozonedlapostu: jestem od Was obu kilka lat starsza i wierzcie mi, w każdym wieku można spotkać fajne normalne dziewczyny. Nie które są akurat zajęte, a za chwilę mogą już nie być. Wy po prostu za bardzo się skupiać na tym,
  • Odpowiedz
@Przegrywowy_Naplet: @Kontozalozonedlapostu: no nie wiem chłopaki, wydajecie się fajni, a pójście do dziwki to jest taka ostateczności, której nikomu nie życzę. Poza tym pierwszy raz jest prawie zawsze kiepski i nie mając okazji szybko przerobić kilka następnych, żeby nabrać wprawy i zatrzeć to pierwsze wrażenie może spowodować kolejne frustrację...
  • Odpowiedz
@Przegrywowy_Naplet: no ja nie będę Cię przekonywać, bo wyglądasz na zdecydowanego. Mam tylko nadzieję, że się nie zrazisz, bo tutaj oczekiwania maja niewiele wspólnego z rzeczywistością. Tak tylko dodam, że lepiej chyba z góry uprzedzić, że to będzie Twój pierwszy raz, po reakcji podczas rozmowy już będziesz wiedział na czym stoisz. Mimo wszystko życzę spotkania jak najszybciej dziewczyny, z którą będziesz mógł ćwiczyć codziennie bez bankructwa ( ͡° ͜
  • Odpowiedz