Wpis z mikrobloga

To że Polki mają kisiel na widok murzyna to fakt. Dziwi mnie jednak dlaczego czarne dziewczyny nie wzbudzają wśród Polaków tak wielkiego entuzjazmu. Przecież ułożenie sobie życia z czarną laską to same pozytywy.

1 - Jest egzotyczna więc wzbudzasz podziw i zazdrość wśród znajomych którzy muszą się męczyć z roszczeniowymi Polkami.

2 - Wasze potomstwo odziedziczy po niej dobre geny. Dzięki czemu prawdopodobieństwo występowania np. zakoli u syna się zmniejszy. Dzięki ciemnej karnacji nie będzie miał problemu ze znalezieniem sobie ładnej Polki, więc przegryw jest w stanie zapoczątkować w swoim rodzie geny CHADA.

3 - Jeżeli wybierzecie dziewczynę z Afryki to prawdopodobieństwo, że was zostawi będzie znacznie mniejsze gdyż będzie wdzięczna że może mieszkać w Europie co prawda Europe środkowej ale jednak to lepiej niż w Afryce.

4 - Wybór czarnej dziewczyny mieszkającej w zachodniej Europie bądź z USA z automatu podnosi typowemu Polakowi status społeczny.

5 - Zyskujesz rodzinę żyjącą prawdopodobnie w dalekich krajach więc masz gdzie jeździć na wakacje.

Jeszcze pewnie znalazłoby się mnóstwo plusów ale jaka jest wasza opinia na ten temat?

#ebony #ladnapani #pytanie #zwiazki #przegryw #logikaniebieskichpaskow
DoktorNauk - To że Polki mają kisiel na widok murzyna to fakt. Dziwi mnie jednak dlac...

źródło: comment_cDEAe7V44ehvTXfDxw9kKOytIFeK6jGG.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: 1. ktoś już te głupoty pisał, czasem nie Ty?
2. jak się było chwilę w kraju gdzie murzynek jest dużo, to widać że 99% z nich jest #!$%@? brzydkich, a po 30 to juz blisko 100% ma wysoki poziom otyłości
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: a jakby układać sobie życie z facetem i jeszcze czarnym same plusy.
1. w każdym polskim mieście ma powodzenie wśród kobiet, część z nich szukając kontaktu zagadałaby do jego partnera. Darmowe żarcie i kawa niemal wszędzie.
2. jest duży i silny, ma dobre geny, rozpierdziela polskich sebiksów samym pierdem
3. przyniesie zakupy, wniesie pralkę, stłucze kotlety w niedzielę
4. ma się gdzie jeździć na wakacje do wioski w umpalumpu
5.
  • Odpowiedz
Jak jesteś biały w czarnym kraju to możesz przebierać wśród murzynek


@DoktorNauk: może i tak ale już wolałbym wybierać wśród Azjatek.
Azjatki lecą na białych - to doświadczyłem na własnej skórze.
Jakiegokolwiek zainteresowania ze strony murzynek nie doświadczyłem
  • Odpowiedz