Wpis z mikrobloga

35. Znów brainfog od rana. Wzrok tępy jak przez szybę. Czuje różne emocje, rano ostra kłótnia. Mówicie ze to od spadku dopaminy ale brainfog nie znika kiedy wypije kawę albo zapale papierosa a przecież te rzeczy dają mi szybki zastrzyk dopaminy. Ogólnie o dziwo nie jest ciezko jakoś wytrzymuje ale brakuje mi trochę tych supermocy które czułem w pierwszych tygodniach czelendżu. Pozdrawiam wszystkich wychodzących z seksoholizmu.
#nofapchallenge
  • 6
@WeChooseToNofap_: jeżeli dalej masz brainfog, który potencjalnie miałby wynikać z niskiego poziomu dopaminy, a mówisz, że zrobienie czynności związanej z podnoszeniem jej poziomu nie pomaga, a przy tym jesteś na 35. dniu, to może powinieneś się udać do odpowiedniego lekarza?
@WeChooseToNofap_: nie stosowałem. Ale to działa zabójczo na brainfoga.

https://www.reddit.com/r/Nootropics/comments/6vszf9/i_notice_a_very_strong_effect_from_5_mg_of/

Zwalcza stan zapalny w mózgu. Niektórych efekt wręcz powala. To jakaś specjalna forma kurkumy, która łatwo przekracza barierę krew-mózg. Możesz jeszcze spróbować sulfarofanu, masz to w surowych brokułach, jarmużu, i innych warzywach kapustnych, ale trzeba by było je jeść na surowo. Lepiej kiełki, bo dodatkowo jest tego dużo większe stężenie. Są preparaty z tym przeciwutleniaczem, ale to nic nie daje, bo
@erwit: nie. Wiem, że drogie, dlatego jeszcze nie próbowałem. Nawet z suplementów tylko to ma tak wielką moc. Jeszcze niektórzy na Merive dobrze reagują, ale to już nie to samo.