Wpis z mikrobloga

Chyba pora w końcu zamknąć konto w BZWBK, opłaty dawno już zdrożały, a w dodatku te różne afery. Nie chcę też wspierać dalej tego banku. Teraz mam pytanie co drogie Mirki polecacie? Zależy mi głównie na tym aby opłat było jak najmniej (najlepiej zerowe ;) ) oraz dało się wypłacać bez prowizji pieniądze z większości/wszystkich bankomatów.
#bankowosc #kiciochpyta #bzwbk
  • 9
@ptasiek2: No niby mam niedaleko (ok. 15 km w jedną stronę) ale nie chce mi się jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę też, że korzystają z kart VISA, dotąd miałem MasterCard, jest jakaś większa różnica?
No niby mam niedaleko (ok. 15 km w jedną stronę) ale nie chce mi się jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@michael323: Umowę możesz podpisać przez kuriera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzę też, że korzystają z kart VISA, dotąd miałem MasterCard, jest jakaś większa różnica?

W Polsce nie, sieć akceptacji jest taka sama.
@michael323: ogólnie co by nie było to ja sobie chwalę ING. Jest tam jakiś przymus żeby wydać te 200 czy 300 złotych kartą w miesiącu żeby nie płacić kosztów. Otworzyłem sobie oszczędnościowe subkonto, wrzucam i wyciągam kiedy chcę. Procent to tam za bardzo nie ma. Mam też darmowe zlecenia stałe, darmowe przelewy. Appka na smartfon chodzi zajebiście. Blik bez problemów, łatwo robić przelewy. Są różne narzędzia do pomiaru inwestycji i tak
@michael323, zostań z nami! Czy możemy jakoś pomóc, abyś zmienił zdanie? Przede wszystkim zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 1 9999, gdzie nasi doradcy pomogą Ci dostosować Twoje konto do Twoich potrzeb w taki sposób, aby opłaty były jak najniższe. Pozdrawiamy
@michael323: Zapraszamy do nas :) Konto Direct masz za 0 złotych. Udostępniamy bezpłatne wypłaty z naszych bankomatów oraz sieci Planet Cash. W naszej bankowości internetowej znjadziesz kantor, możliwość zapisania paragonów a także kartę wielowalutową. Gdy złożysz wniosek przez naszą stronę do 31 lipca tego roku i spełnisz warunki promocji, wypłacimy Ci nagrodę w wysokości 140 zł.
Szczegóły znajdziesz tutaj.