Wpis z mikrobloga

Borusewicz, wicemarszałek senatu, przyszedł sobie prywatnie, jak co tydzień na grób żony (nie protestować, miał siatkę zniczy i ubrany casualowo). Miał pecha, trafił na ekshumację jakiegoś smoleńsczyka. Cmentarz odgrodzony kordonem policji i wojska, a odwiedzający groby ludzie mają #!$%@?ć.
Borusewicz nie uprosił się o prokuratora, ani dowódzcę kordonu. Policjant stwierdził, że mogliby użyć broni palnej w razie konieczności. To już #!$%@? obywatel nie może sobie wejść na cmentarz by odwiedzić bliskich? Niech odgrodzą sektor z ekshumacją i tyle, a nie cały cmentarz.

#dobrazmiana #bekazpisu #bekazpodludzi

nie wiem czy tagować #polityka ale ok, niech będzie
  • 23
@arekdomek: Przeede wszystkim, ekhumacje bez potrzeby i wbrew woli rodzin to zwykłe bezczeszczenie zwłok. Używanie takich środków, bo rodzina i przyjeciele proteestują, to zwykłe dla PiS rozsmarowywanie gówna po ścianach. (To samo było z miesięcznicami).

Policjant stwierdził, że mogliby użyć broni palnej w razie konieczności.


Gdyby ktoś nie wiedział, skąd się brali ludzie gotowi na rozkaz mordować rodaków.
@Andreth: to już nie chodzi o tą ekshumację, tylko o ludzi, którzy protestować nie przyszli, a odwiedzieć groby bliskich
To jest po prostu bezczelne chamstwo ze strony prokuratora i dowódcy tych oddziałów. Mogliby przecież przepuścić te osoby do grobów, nie upilnują 15 osób, które chciały wejść na cmentarz do grobów?
Jak dla mnie to poważne naruszenie wolności, tyle chłopa do kilku starców i izolacja takiego dużego terenu ;)

CYRK
To jest po prostu bezczelne chamstwo ze strony prokuratora i dowódcy tych oddziałów.


@arekdomek: A to swoja drogą. Ale chamstwo teraz w cenie. Chamstwo wyborcom PiS imponuje, bo biorą je za siłę.

tyle chłopa do kilku starców i izolacja takiego dużego terenu ;)


Miesięcznice smoleńskie, oprócz tysięcy policjantów zwiezionych z całej Polski, ochraniali z dachu snajperzy. I to ci mówi wszystko.
Miesięcznice smoleńskie, oprócz tysięcy policjantów zwiezionych z całej Polski, ochraniali z dachu snajperzy. I to ci mówi wszystko.


@Andreth: a widziałeś idiotów po drugiej stronie? Po tych matołach można się było wszystkiego spodziewać, a normalnie Polacy mieli całą tę aferę gdzieś( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ignorancja.


@GordonLameman3: Sam jesteś ignorantem;]

Większość Polaków w czasie PRL też miała gdzieś ograniczenie wolności


@GordonLameman3: Jasne;]

Tak jak Ty teraz.


@GordonLameman3: No tak, rób dosłownie gównoburze o Smoleńsk i ofiary w tym zdarzeniu/wypadku, przecież to ma się nijak do PRAWDZIWEJ wolności. Prawdziwa wolność to niskie podatki, jasne i przejrzyste prawo, porządek w sądach i w innych organach państwowych, a tego nie mamy. Więc naprawdę jadą Cię w odbyt
Nie, nie mamy.


@GordonLameman3: A ja pisałem, że mamy? Nie, tylko, że tak być powinno( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę, że czytać ze zrozumieniem nie umiesz;]

I dlatego nie można pozwolić na takie działania jakie podejmuje PiS.


@GordonLameman3: Poprzednicy lepsi nie byli, najlepsi dla nas to było dawno PZPR (ustawa Wilczka z GRUDNIA 1988 roku), a potem rządy SLD Leszka Millera, reszta to dosłownie dziadostwo.

Ty mówisz
A ja pisałem, że mamy?


@Kaczypawlak: Ja tym bardziej nie pisałem, że mamy.

Poprzednicy lepsi nie byli, najlepsi dla nas to było dawno PZPR (ustawa Wilczka z GRUDNIA 1988 roku), a potem rządy SLD Leszka Millera, reszta to dosłownie dziadostwo.


@Kaczypawlak: Mam inne zdania, a ustaw Wilczka była dobra najwyżej na tamte czasy.

A Ty to nie? I jaki masz dowód, że nic nie robię? Cały czas chodzę na wybory
Ja tym bardziej nie pisałem, że mamy.


@GordonLameman3: ale wmawiasz, że PiS psuje państwo, a inni lepsi niestety nie byli;]

Mam inne zdania, a ustaw Wilczka była dobra najwyżej na tamte czasy.


@GordonLameman3: to je podaj, kto się najbardziej zasłużył dla wolności w Polsce? Kto obniżał podatki?;]

Chodzenie na wybory to nie wszystko co można robić.


@GordonLameman3: Udzielam się też w środowiskach liberalnych( ͡° ͜ʖ ͡°
@Kaczypawlak: świat nie jest czarnobiały, jest szary, są rzeczy, które PiS zrobił dobrze (choć niewiele), są rzeczy, które PO zrobiła dobrze. Akurat tutaj mają rację i jeśli te lemingi z KODu się przysłużą poluźnieniu łańcuchów, nie mam nic przeciwko. Władza, która się chowa za kordonami policji czy wojska, powinna odejść za samą bezczelność użycia takich formacji w stosunku do pokojowych obywateli, którzy sobie protestują. Ktoś nie może wejść na cmentarz czy
Władza, która się chowa za kordonami policji czy wojska, powinna odejść za samą bezczelność użycia takich formacji w stosunku do pokojowych obywateli, którzy sobie protestują


@arekdomek: A to za ich poprzedników nie było? Było niestety;]

Za to bekną jak się ludzie nimi zmęczą, a Kaczyński nie będzie miał tym razem spokoju. Emerytura nie z kotem w ciepłym fotelu, ale na mównicy w roli oskarżonego.


@arekdomek: Ale to nie powinien sam
@Kaczypawlak: pewnie i się znajdą kandydaci do pierdla w PO, ale powiem Ci, że Tusk tak nie #!$%@?ł. Może czegoś nie wiedział o działaniu swoich ministrów do końca, ale Kaczyści są tak nakręceni, że wsadziliby go za najmniejsze przewinienie. Problem, że takowego nie znajdują usilnie wzywając Tuska na kolejne przesłuchania :D
Pomijam intencje tego polityka, ale to jest jakby ekstraklasa mierzyła się z wiejską drużyną oldboyów :)
@arekdomek: te #!$%@?, bo inaczej nie moge ich nazwac zrobily to samo na powazkach niedawno, wiec w rocznice smierci mojego Taty Mama odbila sie od kordonu policji i tez nie mogla swieczki zapalic. mam szczerą nadzieje, ze karma do nich wroci.
@saj: karma wróci, z początku myślałem, że te cyrki z "walką o wolność" to są wymysły KODziarzy, ale okazuje się, że tylko po części. Dzisiaj do sejmu nie wpuścili Janiny Ochojskiej, takie potężne zasługi dla Polski, chciała się tylko przywitać z protestującymi i znikać do Łodzi na wykład. Nie dość, że kazali w deszczu stać kobiecie o kulach (czekając na decyzję), to jeszcze straż marszałkowska popychała senatora jak worek kartofli. Coś