Wpis z mikrobloga

#mojliquid #epapieros #epapierosy
Mirki,czy ktos mial stycznosc baza 200mg/ml ?
Zamowilem z hiliq i za bardzo nie wiem jak sie do tego zabrac.Wiem jakie proporcje i wiem tez,ze trzeba uwazac ale czy wiadomo jak z przechowywaniem i ewentualnym wplywem na zdrowie przy kontakcie z oparami ?
  • 7
  • Odpowiedz
@Shezarok: ja mam 100mg/ml, trzymam to w zwykłej butelce po bazie i nie miałem nigdy problemów z oparami. Tylko przy nalewaniu staram się nie dotykać samej bazy, a najlepiej to robić w rękawiczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@koszyn Super,wielkie dzieki o to mi chodzilo.
A jak z otwieraniem ? Trzeba chyba nozem goracym ten plastik potraktowac.
Czekasz w ogole az sie przegryzie ?
  • Odpowiedz
@Shezarok: Chodzi Ci o tą "folię" zabezpieczającą przed otwarciem? Czy masz jakieś inne zabezpieczenie?
To zależy, na ogól robię na zapas. Wlewam odpowiednią ilość do kilku butelek mieszam z gilceryną i glikolem i odstawiam. A jeżeli potrzebuję na już to po prostu porządnie wstrząsam przed użyciem.
  • Odpowiedz
@Shezarok: Hmm... Ja bym spróbował nożyczkami lub jakimś ostrym nożem. Ale czy to podziała to nie wiem, bo takiego otwarcia nie miałem, aczkolwiek ja bym się bał, że stopiony plastik wpadnie mi do tej nikotyny.
  • Odpowiedz
@Shezarok kojarzę ich patent. Nożykiem, a jak inaczej. Notabene bardzo rozsądne podejście z ich strony, skoro wędruje to pół świata pocztą.
I rozrzedź to sobie od razu glikolem (bo mam nadzieję że kupiłeś wersję PG only) do jakiejś sensownej wartości (najlepiej 50 mg/ml, ewentualnie 100) i pakuj od razu do zamrażarki.
  • Odpowiedz