Wpis z mikrobloga

@matti05: #!$%@? ja juz nie pamietam za #!$%@?, to bylo wlasnie z 10 lat teamu. Ale najlepsze mmorpg w jakie gralem. Z 2 ziomkami ktorych tam poznalem do tej pory sie kumpluje, wszyscy maja juz rodziny jeden nawet dziecko XD

Do dzis pamietam jak mi sie miecz spalił przy wbijaniu +12 xD
@viejra: w Proximusie były dwie rodzinki z różnych końców Polski, a do tego od tych dziesięciu albo lepiej lat spotykają się co roku z innymi ludźmi z gildii i ich rodzinami, które pozakładali. Kiedyś sobie obiecywałem, że też pojadę, a teraz trochę dziwnie byłoby pewnie jakbym tak wbił w ekipę.

Ahh #!$%@? i te emocje na FW ( ͡º ͜ʖ͡º)piękne to były czasy nie zapomnę ich nigdy ()
@samuraj24 taaa te boty farmily golda. Ale jak miałeś już lvl 30+ to nie szło czasami się odczepić od tych Turków. "Pls 10k gold" albo taxi a jak odmawiales to wyzywali ci matkę xdd

Ehhh pamiętam jak kupowałem golda na spółe z kolegą. Nawet postać kupiliśmy raz za chyba 80zl xdd

A tak btw. jak ktoś nie widział na jutubie "idziemy expic" to szczerze polecam!
@smackthatazz: nie wygląda na str, pewnie jakaś hybryda... ale ten ziomuś wygląda też na kogoś kto wydał wsio na glavię i właśnie się dowiedział, że pod INTa to kupuje się speara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mrblue: żadna gra już ciebie tak nie wciągnie, bo to też były inne czasy.. SRO nie miało wielkiej konkurencji na rynku mmorpg, niskie wymagania, świetna grafika, dało się grać bez wpakowania