Wpis z mikrobloga

No ja #!$%@? Gazidis i Josh wybrali Artetę, gorszej decyzji już podjąć nie mogli. Gazidis wywalił Wengera tylko po to by zyskać większą władzę i mu to się udało ,nawet pomimo tego jak fatalnie spisywał się jako CEO pod względem finansowym na tle całego top6. Wybrali sobie marionetkę, którą najwyraźniej nikt nie chciał być poza nim i dają szansę osobie, która w życiu nie prowadziła profesjonalnego klubu, nawet Guardiola czy Zidane mieli rok trenerki w Secunda Division zanim objęli Barcę czy Real i nikt normalny nie podjąłby aż takiego ryzyka z Hiszpanem. W nagrodę za tą żenadę dostał też nowe biuro do którego się dzisiaj wprowadził. Zamienił stryjek siekierkę na kijek jasno wskazują jaki jest kierunek klubu, niech się spodziewają protestów i dalszych pustek na stadionie, bo fani się z tym nie pogodzą, trzy, cztery porażki i Gazidis będzie miał tam armagedon. #!$%@? karierowicze, którym tylko zależy na własnej wypłacie i coraz większej władzy.
#arsenal
Pustulka - No ja #!$%@? Gazidis i Josh wybrali Artetę, gorszej decyzji już podjąć nie...

źródło: comment_vJlv1iCbKaTN9IJG2gvQcLhYPd5HGple.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ragnarokk: haha nie nie, zmiana odpada ( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj Fulham awansowało do finału play-offów więc co nieco mogę ich powspierać :p
  • Odpowiedz
kurczę, ja tam czekam na tego Allegriego mimo wszystko,

Allegri przedwczoraj powiedział, że dopóki go nie zwolnią to zamierza opuszczać klubu.

z pozostałych opcji najbardziej bym go chciał, Tuchela szkoda


@wcale_nie_mam_tu_konta: Tuchel od wczoraj jest oficjalnie nowym
  • Odpowiedz
@Pustulka: nie ma co się srac za wczasu. Autorytet chłop na pewno ma, wiedzę od Guardioli przez te dwa lata też na pewno zdobył. Ja osobiście uważam, że to dobry ruch. I też mylisz się. Przecież Gazidis jest rozliczany z wyników finansowych, więc logicznym jest, że gra w LM i dobre miejsce w lidze będzie dla niego zdecydowanie dobre, bo zwiększają się dochody klubu. A nazywanie Artety marionetką jest bez
  • Odpowiedz
Autorytet chłop na pewno ma, wiedzę od Guardioli przez te dwa lata też na pewno zdobył.


@Kitaz: Jaką wiedzę zdobył? Arteta nie był zbyt lubiany i uważany przez szatnię za postać arogancką oraz wszechwiedzącą, a Arsenal raczej nie będzie mógł sobie pozwolić na to co robi Guardiola w swoich zespołach czyli wywalenie każdego piłkarza, który podważa jego decyzje czy ma porównywalne ego oraz wydawanie setek milionów na transfery by mieć piłkarzy pod jedną słuszną decyzję. Arteta był tam jednym z 5 asystentów nie ustalał ani taktyki, ani nie zarządzał ludźmi samodzielnie, nie ma żadnych przesłanek, że będzie wybitnym menadżerem i klub tak duży Arsenal nie powinien podejmować tak ogromnego ryzyka.

Przecież Gazidis jest rozliczany z wyników finansowych, więc logicznym jest, że gra w LM i dobre miejsce w lidze będzie dla niego zdecydowanie dobre, bo zwiększają się dochody klubu.

Jakby był tak skrupulatnie z tego rozliczany to by go dawno #!$%@?, bo godził się i podpisywał żenujące umowy sponsorskie na tle Liverpoolu czy Cheslea. Bardzo się też upierał na statDNA bawiąc się w moneyball i bezgranicznie im ufając, gdzie każdy transfer okazał się klapą, no #!$%@? nawet teraz zobacz z
  • Odpowiedz
@Pustulka no i to jest dobra cechą (przynajmniejdla mnie i jak się okazało Wengera, bo dostał opaskę). Umowy sponsorskie wcale nie były żenujące, bo rekordowe NA MOMENT podpisywania, dopiero potem inne marki przebijały. Prosiłbym o trochę obiektywizmu, bo co do opisu proponowanych transferow się zgadzam. Ale nie powiedziane jest, że grający słabo Leno czy ktoś inny u nas także będzie słaby. Idealny przykład Mustafiego, gdzie w Valencii był królem a u
  • Odpowiedz
Umowy sponsorskie wcale nie były żenujące, bo rekordowe NA MOMENT podpisywania, dopiero potem inne marki przebijały. Prosiłbym o trochę obiektywizmu


@Kitaz: Rekordowe XD Rekordowe względem kogo?
Nowa umowa z Emirates jest gorsza niż te, które Chelsea i United podpisały kilka lat temu. Tottenham nie grający w LM miał dokładnie taką samą jak Arsenal ma obecnie podpisaną w tym samym roku. United i City też, ale jeden ma marketing na poziomie do nieosiągnięcia przez Gazidisa, a drugi sponsoruje państwo naftowe. Sponsorzy na rękawach? - Arsenal brak, inni mają. Umowy z Pumą czy inne raczej też kiepskie, wiele na wyłączność, blokujące dodatkowe manewry. Klub traci kupę pieniędzy do czołowych zespołów na polu komercyjnym, a ty mi zarzucasz brak obiektywizmu, Gazidis jest kiepskim negocjatorem i podpisuje słabe, niekorzystne dla klubu umowy, takie są fakty, a nie moja subiektywna opinia. Nowa umowa z Adidasem/Pumą/Nike też zapowiada się słabo.

Idealny przykład Mustafiego, gdzie w Valencii był królem a u nas dnem (przynajmniej w
  • Odpowiedz