Wpis z mikrobloga

No ja #!$%@? Gazidis i Josh wybrali Artetę, gorszej decyzji już podjąć nie mogli. Gazidis wywalił Wengera tylko po to by zyskać większą władzę i mu to się udało ,nawet pomimo tego jak fatalnie spisywał się jako CEO pod względem finansowym na tle całego top6. Wybrali sobie marionetkę, którą najwyraźniej nikt nie chciał być poza nim i dają szansę osobie, która w życiu nie prowadziła profesjonalnego klubu, nawet Guardiola czy Zidane mieli rok trenerki w Secunda Division zanim objęli Barcę czy Real i nikt normalny nie podjąłby aż takiego ryzyka z Hiszpanem. W nagrodę za tą żenadę dostał też nowe biuro do którego się dzisiaj wprowadził. Zamienił stryjek siekierkę na kijek jasno wskazują jaki jest kierunek klubu, niech się spodziewają protestów i dalszych pustek na stadionie, bo fani się z tym nie pogodzą, trzy, cztery porażki i Gazidis będzie miał tam armagedon. #!$%@? karierowicze, którym tylko zależy na własnej wypłacie i coraz większej władzy.
#arsenal
Pustulka - No ja #!$%@? Gazidis i Josh wybrali Artetę, gorszej decyzji już podjąć nie...

źródło: comment_vJlv1iCbKaTN9IJG2gvQcLhYPd5HGple.jpg

Pobierz
  • 28
@Pustulka: Ehhh właśnie mojego Twittera zalały zdjęcia Artety i informacje, że już confirmed ( _) Jeszcze Lewin spadł z rowerka, Bould też pewnie nie zostanie. Niedługo usuną Wengera ze wszystkich zdjęć i będą udawać, że nigdy nie istniał.

Wspaniala informacja,mysle ze kazdy swiatowej klasy pilkarz marzy o grze pod wodza Artety ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zmien_Skarpetki: No i niestety już od ponad pół roku w takich piłkarzy nie celuje, piłkarze z jakimi rozmawiają jasno wskazuje na kierunek klubu jaki obrał Gazidis i Sven:
GK: Adler, Leno obaj nie tylko zanotowali regres, ale popełniają błędy na poziomie Mustafiego, bo nie potrafią utrzymać koncentracji przez 90 minut
@golonko: Beniteza, dobry taktycznie, potrafi poukładać zespół w defensywie i na pozycjach co jest bardzo potrzebne obecnej kadrze, ma bardzo dobre oko do piłkarzy i zawodnicy na których nie zgadzał się zarząd w jego poprzednich dużych klubach wypalali gdzie indziej, bardzo doświadczony w Premier League i notował dobre rezultaty w Europie. W Valencii, Liverpoolu i Newcastle osiągał wyniki ponad stan oraz w wielu klubach położył podwaliny pod przyszły sukces. Pracował z
@Pustulka: Benitez? O #!$%@?, bez żartów.

Jasne, ja wolałbym z młodych trenera Nagelsmann , ale Artecie dajmy czas. I kredyt zaufania. Podobno ma gigantyczną wiedzę o trenerce.
Benitez? O #!$%@?, bez żartów.


@golonko: Argumenty dlaczego byłby dobrym menadżerem dla Arsenal masz wyżej, Kanonierzy to nie Real i jest odpowiednią osobą by wrócić do walki do top4. Arteta nie był samodzielnym trenerem choćby jeden dzień i to jest zdecydowanie za duże ryzyko dla takiego klubu jak Arsenal, który potrzebuje wręcz z miejsca powrotu do top4, Chelsea w przebudowie, Tottenham na wyprzedaży własnie teraz jest potrzebny doświadczony menadżer, a nie
@Pustulka: marionetka? Sorki, ten argument do mnie nie trafia.
Arteta to duże ryzyko, nie jestem jego zwolennikiem ale wole jego niż Loewa czy Beniteza.
Chciałem Allegriego czy wyżej wspomnianego Negelsmanna. Potrzeba świeżej krwi.
Artete nie skreślam. Każdy jakoś zaczynał.
Artete nie skreślam. Każdy jakoś zaczynał.


@golonko: Nie było jeszcze takiej osoby, która dostałaby pracę w tak dużym klubie bez żadnego doświadczenia. Wielu się marzy powtórka z tego co zrobił Guardiola czy Zidane zapominając o tym, że pierwszy z Barcą B po całym sezonie awansował z 3 do 2 ligi, a drugi miał udaną przygodę z 3 ligową Castillą. Obaj też byli przez kilka blisko klubu jako asystenci.

marionetka? Sorki, ten
@Azzl: Jesteś praktycznie od ponad tygodnia zalewany briefingiem na temat Artety, sam Ornstein pisał, że jest jednym z wyżej cenionych kandydatów. Dzisiaj sky sports, independent, guardian, telgraph piszą, że jest głównym kandydatem. Część już nawet zaczęła narrację na polecenie klubu dlaczego jest dobrym wyborem. Istna żenada.
@Pustulka: Człowiek liczył na Allegriego, Tuchela czy jakiegoś innego klasowego trenera a dostaje Artete XD
Jeszcze jakby to był ktoś pokroju Simeone albo Gattuso, którzy potrafią złapać gwiazdeczki za morde to bym zrozumia ł, no ale prosze.. Arteta?
Bez doświadczenia żadnego?
Do klubu, który chce wrócić do Top 4?
To są jakieś #!$%@? jaja.
Mam nadzieje, że to tylko plota
@Pustulka: No prosze, oni nie mogą być tak głupi.
Juz nawet ten Vieira byłby lepszy.
No chyba, że Mikel podłapał 1/1 filozofie Guardioli no to okej ale wątpie, że w 2 lata jako asystent mu się to udało.
@Pustulka: To w sumie racja. Jedyne co ich może odstraszać od oficjalnego ogłoszenia to reakcja kibiców. I kolejne pustki na stadionie. Władze tego klubu już wielkrotnie mnie zawodziiły swoimi decyzjami (Gervinho) , i tym razem pewnie nie będzie inaczej.