Wpis z mikrobloga

@spec_IT: Te ekrany nic nie mówią format i tyle nikt ci nie pomoże XD, jeśli będzie działać to nic tam ważnego nie robić przez miesiąc, patrzeć czy sie posypie znów. Z tej pętli resetów udało mi sie wejść w tryb awaryjny z obsługą cmd, uruchom notatnik.exe kliknij zapisz jako, w oknie będziesz mógł poruszać sie po dysku. Podepnij jakiś dysk i skopiuj wszystkie ważne pliki i pożegnaj.
@spec_IT jak nic obraz dysku robiles, zgrać dane format zainstalowac. Używac obserwowac. Czasowo nie opłaca się bawić w naprawę systemu stracisz dwa dni i nie wiadomo czy naprawisz. A tak pyk 2h i naprawione
@Kornik_ no nie wiem czy tak pyk z windowsem 10 i jego ciągnącymi się w nieskończoność aktualizacjami

@uppss była robiona kopia zapasowa dysku. Przeniosłem system przez jakiś program.
@spec_IT: No to powiem ci że norma Windows tak ma ¯\_(ツ)_/¯ ja bym się nie bawił w naprawianie szkoda czasu. Eeee jakie ciągnące się w nieskończoność. Słyszałeś o Wsus offline. Instalujesz system sciągasz wsus offline. Zaznaczasz swój system czekasz aż pobierze wszystkie brakujące aktualizacje. Potem odpalasz klienta . Zaznaczasz żeby sam sobie robił restarty i masz aktualny system ( ͡º ͜ʖ͡º)

http://www.wsusoffline.net/

Małe How-To
Czy jeśli robiłem kopię zapasową windowsa ze starego dysku HDD na nowy SSD jakimś tam specjalnym programem, to czy na nowym jest partycja recovery? Jak wrócę do domu to sprawdzę, ale może mieliście taką sytuację, że przerzucaliscie Windowsa na drugi dysk?
@Kornik_: @uppss: @Akselix: @Hunchbacked:
właśnie jestem w trakcie reinstalacji systemu Windows 10. Podczas instalacji nowego Windowsa wyskoczył komunikat taki jak w głównym wpisie. Teraz system cały czas sie resetuje i nie może dokończyć instalacji, w kółko jest ten komunikat. Co robić?
dobra, jakoś zainstalowałem system Windows 10. Przy pierwszej próbie uruchomienia ponownie komputera wyskakuje znowu powyższy komunikat :/ i tak ze 3-4 razy, pózniej normalnie się uruchamia ponownie.