Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi Dziejami Khorinis? Ekipa rozpadła się na 2 części, Dzieje Khorinis i Kroniki Myrtany. Który mod będzie tym "prawowitym" ? Dzieje Khorinis będą z tym dubbingiem, czy nie, bo słyszałem, że ktoś odszedł i ma dubbing, ale już nie wiem jak to jest. Wytłumaczy ktoś ?
#gothic
  • 16
  • Odpowiedz
@Ruby302: w filmiku, którym wysłałeś to powiedzieli, że z drużyny Kronik Myrtany odeszło tylko kilka osób(chyba 3, ale w tym osoba która to wszystko rozpoczęła - Dark i główny programista - Avallach), a ich zespół składa się z 31 osób, więc mówienie, że Kroniki Myrtany są tworzone przez osoby, które odeszły jest chyba nieodpowiednie.
  • Odpowiedz
@dzony_: czekaj bo nie ogarniam. osoby, które odeszły z moda Dzieje Khorinis tworzą moda pt. Kroniki Myrtany, czy jest jakoś inaczej? chodzi mi głównie o to, kto tworzy którego moda. Dzieje Khorinis powstają pod "dowództwem" Darka (chodzi mi o tą osobę, przez którą projekt się rozpadł i zabrał dubbingi bo to on miał umowy), czy Kroniki Myrtany? nie wiem czemu, ale nie mogę ogarnąć jak to jest z tym :/
  • Odpowiedz
@Ruby302: Dzieje Khorinis - Dark. Dark chciał odejść z drużyny Dziejów Khorinis, ale postawił kilka warunków, na które reszta drużyny się nie zgodziła(m.in. zmiana nazwy projektu), później padały jakieś nowe propozycje, wojenka trwała i nie doszli do porozumienia, więc Dark postanowił, że sam stworzy nową drużynę i będzie kontynuował tworzenie Dziejów, bo to on ma prawa do tej nazwy oraz po jego stronie stali aktorzy od dubbingu. Dołączyło do niego
  • Odpowiedz
Tak nawiasem, to nie Kroniki odeszły od Darka, tylko Dark i jakieś 2 osoby z nim od Kronik.
Druga sprawa, to Kroniki Myrtany mają znaczną część moda, bo oni go dotychczas robili i nadal robią. To co mają Dzieje Khorinis to resztki. Wszystko to, co zostało zrobione przez ich ludzi i ludzi którzy pracowali przy DK kiedyś i zgodzili się na użycie pracy np. obu ekipom. W dodatku Kroniki Myrtany przebudowują teraz
  • Odpowiedz
@dzony_: Nie jestem ekspertem, ale z tego co gdzieś czytałem Dzieje Khorinis miały tylko jednego aktora dubbingowego z Gothica, tego który podkładał głos m.in. Gregowi. Ale nie chce mi się teraz szukać potwierdzenia tej informacji.
  • Odpowiedz
@Bromatologia: wszystkie postacie, które wystąpiły w oryginalnych Gothicach i wystąpią w modzie będą miały podłożone głosy przez tych samych aktorów(zabraknie śp. Marka Obertyna, chociaż podobno mają zmodyfikować nagrania z jego głosem aby pasowały do dubbingu), a pojawią się pewnie wszyscy magowie, którzy tworzyli barierę, więc m.in. Tomasz Marzecki(np. Xardas, Saturas). Razem z tego co pamiętam ma być ponad 50 aktorów głosowych, gdzie w polskiej wersji G2:NK było ich zaledwie 20.
dzony_ - @Bromatologia: wszystkie postacie, które wystąpiły w oryginalnych Gothicach ...
  • Odpowiedz
@Bromatologia:

Ale określenie, że "mamy 50 aktorów głosowych" nie musi oznaczać, że w tym jest dwudziestu czy iluś z Gothica.


Nigdzie tego nie napisałem, chociaż możliwe, że tak będzie, bo z tych postaci, które zapowiedziano, że wystąpią w modzie można wywnioskować, że pojawi się przynajmniej 10 aktorów z oryginalnych Gothiców. Co do tego, reszta to mają być również profesjonalni aktorzy, więc dubbing powinien brzmieć lepiej niż np. w edycji rozszerzonej,
dzony_ - @Bromatologia:

 Ale określenie, że "mamy 50 aktorów głosowych" nie musi oz...
  • Odpowiedz