Wpis z mikrobloga

Hej. Chcialbym zacząć przygodę z motocyklami. Nie mam prawka na motocykl, dlatego szukam jakiejś fajnej 125 na początek. Budżet do 8 tys, ale nie byloby mi zle, gdybym kupil cos za 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podoba mi się Junak m12 vintage. Jeśli ktoś znajdzie chwilę, to proszę o jakieś wskazówki. Dzięki!

#pytanie #motocykle
  • 12
@sajmek: co do samego modelu Ci nie doradzę ale ja bym zrobił tak - kupił tańszy sprzęt i zobaczył, czy mi się w ogóle to podoba, bo różnie może być. Jakbym pojeździł trochę i by mi się spodobało, to za zaoszczędzoną kasę bym zrobił prawko na kat A, sprzedał 125 i kupił coś większego.
Nie zapomnij też o kasie, którą potrzebujesz na strój.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cylo24: podłączam się, a na 190cm, nie chce żeby motor był za mały, a teraz modeli junaka jest bardzo dużo. Doradzisz coś?
Edit, z tych sportowych raczej.
Myślałem też nad CBR 250, ale chyba wolałbym najpierw nauczyć się na mniejszym plus trochę teorii żeby móc zdiagnozować czy uzywka jest ok czy nie
@jestemladna jest to mój pierwszy moto więc nie mam porównania z innymi ale tak jak wspomniałem za mną 4tys kilometrów i stwierdzam że jeśli ktoś potrzebuje moto do miasta i w niedalekie trasy to jest ok, przelotowa 90 km/h poza miastem w pojazdach deczko słabnie. W trasie byłem nad Solina gdzie zrobiłem jednorazowo 360 km kanapa wygodna tylek Noe bolał jedyna co to czułem dolny odcinek kręgosłupa z którym mam lekki problem