Wpis z mikrobloga

w LM w meczu z totkami wyszło, która lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rossoneri: Liverpool gra w finale LM, Premier League jest druga w klasyfikacji UEFY i pierwsza za obecny sezon, a ty masz jeszcze jakieś wątpliwości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rossoneri: Sprytnie też pomijasz klasyfikację UEFY w której w zeszłym sezonie byli czwarci, no, ale nawet nieprawdziwe argumenty dobiera się tak by pasowały do tezy nie? :D

Zresztą przecież w zeszłym roku też mieli mniej:
Premier League - 14.928
Serie A - 14.250

I dwa sezony temu też:
Premier League - 14.250
Serie A - 11.500

Masz coś tam jeszcze na temat też wyższości Serie A nad Premier League? ( ͡
@Pustulka: Wskaż proszę, gdzie pisałem że liga angielska jest słabsza od włoskiej? Temu ignorantowi chciałem pokazać, że jego argument jest słaby, bo równie dobrze mógłbym wskazać dwumecz w LE w fazie grupowej między Atalantą a Evertonem i na tej podstawie wywnioskować, która liga jest silniejsza
@rossoneri:

Wskaż proszę, gdzie pisałem że liga angielska jest słabsza od włoskiej?

w LM w meczu z totkami wyszło, która lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Temu ignorantowi chciałem pokazać, że jego argument jest słaby, bo równie dobrze mógłbym wskazać dwumecz w LE w fazie grupowej między Atalantą a Evertonem i na tej podstawie wywnioskować, która liga jest silniejsza


No ja tam się bawić w zastanawianie się co
@Stoneroses: @rossoneri: @Pustulka: @Rizzo: przyglądam się tej rozmowie i widzę chłopców którzy licytują się, którego ojciec ma największego. Co jest z wami?! Co to da że jedna liga jest lepsza od drugiej? Walicie sobie do tego czy co? Każdy kibicuje komu chce, niezależnie od tego jak silna jest drużyna czy liga w której gra. Nawet kluby z b klasy mają swoich kibiców, którzy nie wstydzą się tego że
@Lord_Mefisto: spiąłes się chyba najbardziej ze wszystkich,których wolałeś. Piłka nożna jest od tego aby dyskutować i mówić o niej przez cały tydzień, gdyby tak nie było piłkarze nie zarabialiby 10mln euro rocznie a właściciele klubów by w nie nie inwestowali - to czysta zabawa i najważniejsza z nieważnych rzeczy w życiu :)