Wpis z mikrobloga

Bo w mieście moim zdaniem krótkie spodnie dziwnie wyglądają. Na plaży, na wsi ok, ale w mieście źle.


@janeeyrie: Coo? Powiedz, że to żart. Wygląda to na tradycję z jakiejś głębokiej wsi, gdzie do miasta ludzie jakoś specjalnie się stroją xD
  • Odpowiedz
@janeeyrie: @hellraiser: ale #!$%@?. Krótkie spodenki nie przystają osobom w wieku 20+ lub w mieście? Cieszcie się, że to nie czasy stosów, bo już byście płonęli zlinczowani przez lud :D Rozumiem, że są długie lniane spodnie na przykład, ale nie zmienia to faktu, ze krótkie spodnie wyglądają korzystniej w ciepłe dni. Nie wyobrażam też sobie kogoś nad morzem (czy innym stawie/jeziorze), kto cały rok chodzi w długich spodniach,
  • Odpowiedz
@rzeznikmocy: Ja zwyczajnie tego nie kupuję, niezależnie od wyglądu skarpet. A już zwłaszcza drugi przypadek jest tragiczny, gdzie mamy do czynienia z dwoma innymi skarpetami - tak trochę jakby to było dziełem przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie będę biegał w dżinsach debilu. Wycieczki w górach to samo. Do ludzi oczywiście wychodzę tylko i wyłącznie w długich spodniach, chyba że gryl z rodziną. Kwestia wychowania. Mnie wychowało porządne technikum, a nie jakieś popierdółki szkoły - ogólniaki - dla #!$%@?.
  • Odpowiedz