Wpis z mikrobloga

Dziś 28urodziny. Faceta brak, dzieci brak....pieniadze sa, mieszkanie jest, samochody sa.....coś poszło mocno nie tak. Na całe szczęście kota brak.....jeszcze. Taka mała rada - naprawdę nie warto gonić za karierą. W życiu sa ważniejsze rzeczy, szkoda ze do niektórych wniosków dochodzi się tak pozno. #singlelife #rzuckorporacje #niezyjemydlapieniedzy
  • 225
@SpokojnaJakCiechocinek: to że różnicę między cenami katalogowymi a faktycznymi bierze sobie firma to wiem, standardowa praktyka, bardziej zastanawia mnie czy 5k pln za montaż w mieszkaniu trzech jednostek to nie jest czasem nieco za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jednostka zewnętrzna 10.6 kW dla jednej osoby to chyba też sporo. Midea coś jest warta w ogóle? Bo gwarancja wygląda ciekawie, ale nie wiem czy to
@xetrov: midea jest do ta marka, sama mam w domu. Polecam bardziej niż mdv. Wiadomo ze można coś brać z górnych półek typu daikin czy lg ale pytanie, po co przepłacać? Za znaczek? To nie wielki VRF gdzie bijesz się parametrami. Napisz na pq jakie masz jednostki wew a jutro Ci napisze ile powinni od Ciebie brać. Oczywiście zakładam ze jednostki już masz....bo nie wiem czy wiesz ale jako osoba bez
@SpokojnaJakCiechocinek: A co ci do mnie? To ty jęczysz, jęczybuło. To w końcu jesteś z siebie dumna, czy jesteś zdruzgotana swoją tragiczną pozycją życiową? Zdecyduj się. Jak ty prowadzisz ta firmę z takim emocjonalnym rozedrganiem?

Ciężko uwierzyć, że ktoś, kto tak zadufany w sobie, we wlasnym mniemaniu wygrany "karierowicz", nie potrafi zdroworozsądkowo ocenić swojej sytuacji i przyznać, że nie jest źle. Ludzie na zachodzie w wieku 30 lat kończą objazdy po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpokojnaJakCiechocinek: wszystkiego dobrego, a brakiem faceta się nie przejmuj, jakby coś to możesz przebierać do woli xd nie ma co się użalać nad sobą, wiem po sobie xd
No i masz mieszkanie i pieniądze więc do czegoś w życiu doszłaś, i to sama, więc możesz być z siebie dumna ( )
Znajdziesz jeszcze drugą połówkę, uszy do góry ʕʔ