Wpis z mikrobloga

@GraveDigger: Na wstępie oddzielmy ekologów od ekoterrorystów, którzy blokują inwestycje, wspinają się na kominy elektrowni, to tych nie lubię. Takich co zabiegają o chronienie zwierzaków, jak np. podczas budowy zapory Itaipu, gdzie sami łapali zwierzęta przed utonięciem to powinno być jak najwięcej.
@Kajetan8: Nie, nie. Jesteśmy mięsożercami i zwierzęta trzeba jeść. Tylko szkoda mi zwierząt zabijanych przez myśliwych jako trofea, albo trzeba wytłuc bo kopalnia inaczej nie będzie mogła być otwarta itd.
@GraveDigger: Jaki jest cel dodawania tego obrazka?

1. W Polsce nie urządza się masowych polowań na lisa, a jak są to tylko po to żeby nie było ich za dużo.

2. Lisy są hodowane na fermach dla futra. Zakazać takich ferm?

3. Ruscy hodują udomowione lisy, przyjazne dla ludzi. Nóż mi się otwiera co prawda jak widzę w jakich warunkach...
W Polsce nie urządza się masowych polowań na lisa, a jak są to tylko po to żeby nie było ich za dużo


Zwierząt naturalnie nigdy nie ma za dużo.

Lisy są hodowane na fermach dla futra. Zakazać takich ferm?


Tak, zakazać, bo to nie kury.

Ruscy hodują udomowione lisy, przyjazne dla ludzi. Nóż mi się otwiera co prawda jak widzę w jakich warunkach


No właśnie :]
@GraveDigger:

Zwierząt naturalnie nigdy nie ma za dużo.


??? Jak zagrażaj populacji zajęcy, jeży i kun? Oczywiście można pozwolić lisom je wyjeść. W następnym roku większość z nich zdechnie z głodu. Lisów będzie mało więc w ciągu paru lat znowu przybędzie innych zwierzątek, to teraz listy się rozmnożą i tak w kółko. Problem jest wtedy kiedy na określonym terenie chcemy rozmnożyć jakieś zwierzątka...

Zwierząt naturalnie nigdy nie ma za dużo.


To