Wpis z mikrobloga

  • 1678
Biorę prysznic po basenie na waleta. Do strefy za kotarką wpada dziewczynka na oko lat 7-9.

MAMOOOO, A DLACZEGO TA PANI MA TAKIE MAŁE CYCKI? XD

()

Trochę #heheszki a trochę #zalesie
  • 105
  • Odpowiedz
@Vydra: Małe cycki są fajne, ładne, zgrabne i powabne, akurat do ręki, na starość nie wiszą do kolan, nie wybijasz sobie nimi zębów podczas biegu, nie ważą połowy Twojej wagi, nie obciążają kręgosłupa.. Same kurde zalety, a Ty narzekasz.
  • Odpowiedz
Same kurde zalety, a Ty narzekasz.


@Yezdemir: Oj nie znasz ty kobiet. Ta co ma małe, chce mieć duże, ta co ma duże chce małe, ta co ma proste włosy chce mieć kręcone, ta co kręcone chce proste. To proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 595
@zielonka-senpai W temacie dziecięcej szczerości to kiedyś na szkoleniu z pierwszej pomocy tłumaczyłam dzieciom, że jak ktoś leży to należy zawsze podejść sprawdzić, bo niekoniecznie ta osoba będzie pijana, a może potrzebować pomocy. Na co mała dziewczynka pierwszoklasistka powiedziała, że jej mama jak leży na podłodze to zawsze jest pijana ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Sash_a Żeby mnie na wodzie wypychały.

A tak serio to nikt nie powiedział, że chce duże. Tylko takie wytykanie publiczne przez dzieci mnie dotyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@Vydra no ale jak takie cos cię dotyka to znaczy że w jakimś stopniu chciała byś mieć większe. Dupę lepiej zrób i tym nadrobisz ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz