Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Jezioro Jasne - najbardziej przejrzyste jezioro w Polsce

Jezioro znajduje się obok Jeziora Jeziorak, jeśli będziecie w okolicy zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce. Ja wcześniej dużo o nim słyszałem ;)

Artykuł powstał przy okazji naszego niedawnego wyjazdu na Pojezierze Iławskie. Generalnie województwo warmińsko-mazurskie wywarło na nas bardzo pozytywne wrażenia i chętnie bym Tam ponownie wrócił tworząc serię podobną do #odkryjswietokrzyskie

W ramach serii chciałbym opisać ciekawe, czasem nietypowe, czasem nieznane miejsca warte odwiedzenia na Warmii i Mazurach. Chciałbym aby znalazły się w niej miejsca, które zaskoczą samych mieszkańców. Czy dla Was taka seria byłaby interesująca? Jeśli tak to proszę plusujcie lub komentujcie ten wpis.

Zapytam też od razu mirków i mirabelki z #mazury #warmia #olsztyn #gizycko #ilawa #ostroda #elk o ciekawe miejsca w waszej okolicy, które powinny znaleźć się w takiej serii. Chodzi mi zarówno o sztandarowe atrakcje jak i te mniej znane miejsca które mogą zaskoczyć nawet samych mieszkańców, zresztą zobaczcie co opisaliśmy w ramach OdkryjŚwiętokrzyskie, lista artykułów tutaj.

__________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
MG78 - Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Jezioro Jasne - najbardzi...

źródło: comment_Oai7weaLgB7ARrOgCHkw2txcasuuJqzM.jpg

Pobierz
  • 35
@MG78: Jeśli chodzi o Ełk to obok miasta stoją ruiny starej cegielni, która swego czasu zaopatrywała pół województwa w cegły (Twierdza Boyen w Giżycku ma niektóre budynki z cegłami pochodzącymi z Ełku tak dla przykładu).
Sama "atrakcja" to czysty urbex, ale warto, bo widok z górnych pięter cegielni na miasto Ełk wraz z jeziorem jest super.