Wpis z mikrobloga

Są tu Mircy z
#sieradz
#zdunskawola
ewentualnie także z
#lodz
którzy ogarniają komputery? Mam już dość mojego zdychającego kompika i chcę go jakoś ulepszyć, ale nie mam zaufania do zupełnie randomowych naprawiaczy, bo boję się że mnie naciągną na pierdoły.
Oczywiście zapłacę za przyjechanie i obejrzenie tego złomka.
  • 27
@nieszczesliwy: za dużo niewiadomych. raz już kupowałam i potem się okazało że mało ramu, że zasilacz do dupy i i tak trzeba było dokupywać nowe części. nie znam się na tym w najmniejszym stopniu, a nie ma mi kto sensownie doradzić
@boqaz: tak podejrzewałam xD tak zupełnie, wszystko? Myślę, że zasilacz mam przyzwoity bo kupowałam nowy. Co do reszty nie mam zastrzeżeń w temacie ich niskiej użyteczności
@ICantHealU: o, dzięki. cenna informacja, może się tam udam jeśli Mirkowie zawiodą ;)
a ile dałaś za całość i w jaki sposób użytkujesz kompa? jak już robię to chciałabym pograć w jakieś gierki, ale niekoniecznie zaraz w te najnowsze na najwyższych ustawieniach.
@Lena93 bebechy strasznie stare, chcąc wymienić chociażby procesor i tak musisz kupić nową płytę główną i pewnie ram bo pod DDR2 to w tych czasach nic już nie ma. Do neta i offica za 1000-1500 spokojnie coś złożysz w miarę sensownego. I nie kupuj kompa za parę stów, będziesz się tylko #!$%@? że muli jak stary xD