Wpis z mikrobloga

@chim3ra: Nie grałem nim ale wydaje mi się że zbyt dobry nie jest , sugeruję mu tylko zmiany i też patrze na mój styl gry do którego ibra nie pasuje , a jeżeli Ibra jest kocurem to po prostu nie zastosuje się i będzie nim grał :/
@AmegdalaGaming Nie no Ibra akurat jest spoko, ja dużo gram podaniami/klepką, Ibrą fajnie można przytrzymać piłkę i oddać strzał na bramkę, zazwyczaj wpada :)

Bardziej mnie ta formacja zastanawia - jest to 4222. Mam jeszcze Sessegnona na ławce - będzie mógł ewentualnie wchodzić gdzieś na atak w 2 połowie meczu.
@chim3ra 1. Jest trochę lepsza od 89 i 2. Sam bym nią zagrał :D ale np mój keita Balde diao ma 128 męczy 86 bramek i 79 asyst coś takiego nie mam teraz jak sprawdzić dokładnie , przy czym od jakiegoś czasu gra jako super zmiennik
@chim3ra LW Do póki nie przegram 8:8 w karnych 22:23 ale też nie zawsze gram :/ , 5-3 Liga i SB na legendarnym chociaż ostatnio to więcej robienia sbc i inwestowania niż grania :D dla tego też od 5-3 bo nie gram jakiś czas spadam i wracam spowrotem , ale też nie jestem jakimś dobrym graczem