Wpis z mikrobloga

@Primusek: Posiadanie wlasnych pogladow to jedno, a szkodzenie ludziom to drugie - skoro ktos kto bedzie lekarzem uwaza ze szczepienia sa zle to nie chcialbym zeby mnie leczyl albo odradzal pozniej szczepienia swoim pacjentom
  • Odpowiedz
@Primusek: Jeżeli osoba studiująca medycyne wierzy w takie brednie to bardzo dobrze że jej się za to obrywa. Jest to podobny absurd jak nauczyciel geografii twierdzący że ziemia jest płaska z tym że w tym przypadku jej głupota mogłaby realnie zagrażać czyjemuś życiu lub zdrowiu.
  • Odpowiedz
@olcayn: @Vigil: @Perminal: @MSKappa: Ale wy nadal nie odnosicie się do TREŚCI WPISU. Przyrzeczenie lekarskie będzie składać dopiero kiedy zostanie lekarzem. I dopiero wtedy można ją rozliczać z jej nie dotrzymania. A WY JUŻ DOKONUJECIE LINCZU. PRZECIEŻ DO TEGO ODNOSI SIĘ MÓJ WPIS. Wy nadal usprawiedliwacie swoje działania, więc powtarzam, że jesteście purytanami, którzy zaraz spalą swoją pierwszą czarownicą.
  • Odpowiedz
A to przepraszam. Powinniśmy szanować każdego wyznawcę Zięby.


@MSKappa: O czym ty piszesz? Ty na serio nie potrafisz po pierwsze przeczytać, a po drugie zrozumieć? O czy ja napisałem? Żeby nikogo nie linczować. A o czym ty piszesz? O czyimś indywidualnym stosunku do wyznawców Zięby. Może w końcu odnieś się do tego co napisałem.
  • Odpowiedz
@schizma: Czyli chcieli wywalić kogoś kto nawet nie zostanie lekarzem. I własnie o to mi chodzi Twórca wpisu coś sobie ubzdurał, zadziałała psychologia tłumu i zrobili sobie jazdę na wykopie. O tym od samego początku piszę. Nie o tym, czy macie rację, TYLKO DOKŁADNIE O TYM. @NieMogiem: @MSKappa: @Vigil:
  • Odpowiedz