Wpis z mikrobloga

Zacząłem grać #rainbowsix siege, mam wszystkich operatorów 2 roku i tych podstawowych. Pytanie: stać mnie na jednego operatora z roku 1 bądź 3 - którego z nich polecacie dla żółtodzioba? Osobiście, najbardziej podobają mi się Buck i Blackbeard.
  • 5
@Morgesztern: BB i Buck są spoko, rozważ jeszcze Hibanę, bo jest bardzo wszechstronna i przydaje się zawsze (przez co dużo ludzi ją wybiera, więc czasem trzeba mieć szybkie palce xD). Jeżeli zacząłeś dopiero grać to miej na uwadze, że BB jest sytuacyjny (nie sprawdza się dobrze na każdej lokacji) a Buck ma karabin z bardzo nieprzyjemnym recoilem.
@Anon2173: Dokkaebi mam, bo była w roku 2 drugim. Kupiłem w końcu tego BB i muszę przynać, że gra się nim kapitalnie, mój ulubiony operator jak na razie. Stać mnie prawie na kolejnego operatora i myślę właśnie nad Finką. :)
@Morgesztern Lion też spoko, ale dostał srogiego nerfa. A recoil BB jest hmm... specyficzny. Moim zdaniem lekko podobny do glaza (kopie do tyłu i lewo Góra, z tego co pamiętam). A Finka+SAIGA to jest jakiś #!$%@? żart. Adrenal boost jej zeruje recoil, ładujesz idealnie w punkt, nogurwa, nerf dis.