Wpis z mikrobloga

@irishcoffee: ale tak mniej więcej? Bo znalazłem plan na którymś wydziale w ktorym zajecia są w środę od 8 do 16 i w czwartek i piątek od 8 do 20, ale nie wiem czy to wszystkie są obowiązkowe czy jakieś wybieralne. Trochę za dużo godzin jak dla mnie. Robisz mgr?
  • Odpowiedz
@rotaderp: Nie robię aktualnie. Większość ludzi daje radę 2-3/5 etatu robić, ale dla wielu pracodawców to tylko problem i wolą wziąć kogoś na pełny etat. Sporo moich znajomych po inżynierze olało temat magistra i nie żałują, a osoby które poszły często rezygnują albo ciągle marudzą. Co do zaocznych to ja bym się nie nastawiała na PWr żeby były w lutym.
  • Odpowiedz
Co do zaocznych to ja bym się nie nastawiała na PWr żeby były w lutym.


@irishcoffee: jestes pewna? Bo w zeszlym roku jeszcze byl nabór, ale chyba dopiero w lutym na magisterskie zaoczne

Teraz widzę otworzyli magisterkę na wsiz copernicus - myślisz że warto tam robić ?
  • Odpowiedz
na rekrutacji nikt nie patrzy na takie szkoły, to już lepiej siąść i samemu klepać projekty


@irishcoffee: ale wiesz z doswiadczenia czy z wyobrażeń? ;) bo dyplom jest państwowy, także to nie jest swistek wydawany tylko przez szkołę, ale i przez państwo, bo podstawa programowa jest taka sama w calym kraju na publicznych i prywatnych uczelniach

Co do godzin, stosując optymalizacje, 3/5 na luzie wchodzi.


@no_one6: 3/5 etatu? Taki rozkład
  • Odpowiedz
@rotaderp: zarówno pracując w softwarehousie jak i w korpo to widzę, że większość ludzi to osoby bez papierka z informatyki. Poza tym większość moich znajomych to programiści i o różnych firmach już gadaliśmy, konkluzja zawsze jest taka, że w czasie rekrutacji papierek magistra z infy jest nic nie warty jeżeli masz fajne projekty własne lub doświadczenie komercyjne. Co do stricte Copernicusa to mam blisko osobę co pracuje w HR i jak
  • Odpowiedz