Wpis z mikrobloga

@swiatas1991: Cóż, na pewno nie przekonują mnie OLEDy, poza tym znacznie przewyższają moje możliwości finansowe... Jeśli chodzi o markę, to u mnie w kwestii telewizorów jest SONY, a potem długo długo nic. Na szarym końcu mamy Samsunga, jeśli chodzi o te największe marki. Po prostu nie trawię tej firmy na polu telewizorów i telefonów to - na doświadczeniach bliskich mi osób - dno i nigdy tego nie kupię. Natomiast niedługo wezmę
  • Odpowiedz
@rawator siedzę w branży TV od 4 lat i z ciekawości zajrzalem na tag. Jak dla mnie teraz LG robotę robi najlepszą, liczacy sie producenci na topowe modele wybrali matryce oled kupione od LG electronics
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@swiatas1991 gdzieś widziałem, chociaż ostatnio się nie przyglądałem. Na pewno luknę, bo widzę że znasz się na temacie, choć w teorii - klamka zapadła :p
  • Odpowiedz
@rawator jakbyś był w Łodzi to zapraszam, rzetelnie pokaże Ci oba telewizory i sam zobaczysz. Testy testami ale w tv subiektywne odczucia są bardzo ważne. A druga sprawa, ze jesli kupno innej marki ma Ci sprawić dyskomfort to nie ma sensu. Wydając 6k musisz być zadowolony ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@swiatas1991 gorzej jak wydając taką kwotę jednak nie będę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teraz trochę obowiązki będą gonić, ale jak coś to który sklep? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@swiatas1991 Polecisz coś do 3k 49/55 cali, najlepiej z 4k i z matrycą 100Hz? Jest coś co w ogóle spełnia moje wymagania w tej cenie? LG, Panas, Sony, bez Samsunga. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@johann89 55 cali na 100hz to tylko Philips 55pus6561 ale sam raczej bym go nie kupił. Philips strasznie sie skiepścił. W 49 jakby Ci sie udało dorwać jeszcze LG 49sj800 lub 810v to bedziesz zadowolony. Ogólnie 49 cali jest kłopotliwym rozmiarem bo producenci kastrują troszkę swoje tv i nie wkładają matryc 100/120 hz. Poza philipsem i lg na sony albo panasa trzeba wydac okolo 4-5k a w tym budżecie kupujesz juz 55
  • Odpowiedz
@Trollica żadnych pieniążków nie ma. Są za to 4 lata doświadczenia w testach i sprzedaży TV. Serio znajdź mi telewizor 49 cala ktory ma matryce szybszą. Jakby Op podał większy budżet to zaproponowałbym w tym calarzu Panasonica ex780.
  • Odpowiedz
55 cali na 100hz to tylko Philips 55pus6561


@Babadon: Mam i ja jestem zadowolony, a android (kodi, vlc itd) na nim to duża zaleta.
raz miałem problem z samoczynnym wył. się obrazu i dźwięku. już miałem zgłaszać z rękojmi lecz wył. z prądu na 10min i od miesiąca jest oki. TV kupiłem ponad rok temu.
  • Odpowiedz