Wpis z mikrobloga

@LechuCzechu: Nie wiem co za prosty idiota wymyśla takie żałosne demoty. Emigrowałem 6 late temu, nauczyłem się płynnie języka zdobyłem wykształcenie zarabiam powyżej 20k miesięcznie i nie mam zamiaru wracać do PL na kase do biedronki. Za 2000zł to jest wegetacja w Polsce dotego państwo zamiast pomagać okrada cię tylko jak może ( ͡° ͜ʖ ͡°)
20k przeliczająć Dkk na PLN .Nie jestem jakimś patriotą poprostu mam ambicje i plany do realizacji i jak komuś pasuje praca na zmywaku czy sezonowa na zbieraniu truskawek to szanuje bo żadna praca nie hańbi. Ale nie rozumiem tych co użalają się nad sobą dlatego ze w życiu nie potrafią nic osiągnąć przez swoje lenistwo albo głupotę.
Odwagą jest zaryzykować, wyjechać i poznać ludzi, zdobyć doswiadczenie i poszerzyć horyzonty. Ogarnać dobrą kasę za granicą to jest wyzwanie bo na codzień zmagasz sie z barierą kulturową i jezykową. Patryiotyzm to nie tylko #!$%@? za psi #!$%@? na nowe BMW szefa.
@dirtz ale przynajmniej nie za psi #!$%@?. Stać mnie na zapewnienie bytu rodzinie, na samochod, na rate mieszkania i jestem w stanie odlozyc pieniadze, a do tego kazdego roku mam bezkredytowe wakacje, swieta i inne coroczne okolicznosci.
@HR37: I bardzo fajnie, ale nowe BMW szefa w leasingu w PL nie jest przyczyną niskich zarobków. Byłoby super, gdyby standard życia jaki posiadasz był dostępny dla większego odsetka człowieków na świecie. Piszę to ja, biedak i przedsiębiorca w jednym :) Miłego wieczoru, wracam do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)