Wpis z mikrobloga

@karioka850: Nie wiem jak z ubiegłorocznym modelem, ale jestem użytkownikiem J5 z 2015 roku z Dual Sim i stanowczo go odradzam. Model dotknięty wadą ''wybuchającej baterii'' - ta podczas gry potrafi szybko się nagrzać a jedyne działanie podjęte w tej kwestii to update androida z nerfem procesora i wyłączeniem w urządzeniu funkcji obciążających baterię. Ponadto gra na spełniającym wymagania telefonie (po to go kupiłem) ma niską wydajność co odbija się na
@Logytaze: Moje 2 J5 z 2017r smigają elegancko. Dodam że przy raidzie zdąże wykonać 2 ruchy więcej po wejściu niż na S6 zanim wejdzie. Gram na nich już jakieś poł roku. Nową J5 mogę polecić.
@karioka850: Przymierzam się do zmiany głównego tel (S6) na jakiś inny model. Byłem z niego zadowolony poza faktem że bateria leci w nim na łeb przy grze. Teraz sporo osób które grają w Pokemon ma
@Logytaze: J5 u operatora, teraz jak bym miał brać u operatora to wolalbym kupić za gotówkę albo ewentualnie na raty. U operatora wychodzą dosyć drogo te telefony.
@Karioka2: Ja bym teraz brał to Xiaomi. Miałem akurat ten model w reku i moim zdaniem prezentuje się i działa całkiem fajnie. Ale to tylko i wyłącznie moja decyzja :)